Anneler gününe hediye önerisi..

Sevginin anlam bulduğu annelerimizi daha bir özenle anacağımız anneler gününe son iki gün kalmışken, kendim için yaptığım bir kaç öneriyi sizinle de paylaşmak istedim.

Pahalı ve gösterişli hediyelerle sevginizi hiç bir zaman anlatamazsınız.. Sevgi bazen bir kelimede bazen ise sestedir.

İmkanı olan annesine babasına gitsin sarılsın, kucaklasın işte en güzel hediye bir ebeveyn için evlatlarıyla geçirilen zamandır. Giderken elim boş gitmeyeyim yada gidemiyorum bari hediyemle bu günü onunlaymış gibi hissetmesine yardımcı olacak bir hediye hazırlayayım diyenlere bir kaç alternatif olabilir.

Bir anne en çok neye ihtiyaç duyar?

Kesinlikle ilk paragrafta yazdığım evladın kendisine.. Bunda hepimiz hemfikirizdir eminim. Ama paketi açtığında 'Aa tamda buna ihtiyacım vardı ama ne gerek vardı be yavrum' kelimesine cevap verecek olan hediye nedir?

* Kahve Makinası

Annelerimiz de artık bir yeni nesil kahve kullanıcıları kadar tiryaki. Her ne kadar cezve ile pişirilen Türk Kahvesini okkalı bir şekilde yapsalar da işin pratiğine hayır demeyeceklerdir. Aşağıda güncel birkaç marka linki bırakıyorum.

- Arzum Okka Kahve Makinası - 189 TL (Teknosa, hepsiburada ve N11'de mevcut)
- Fakir Kaave Kahve Makinası - 209 TL (MediaMarkt, hepsiburada ve N11'de mevcut)
- Profilo Kahvedan Kahve Makinası - 600 TL


*Ev terliği 

Meşhurdur söz dinlemeyen evlada atılan ev terlikleri bilirsiniz :) Şaka bir yana titiz annelerimize misafire çıkarılacak ev terlikleri hayır denilmeyecek öneri sınıfına girebilir. Ekonomik olması sadece bu güne özel değil her daim alınmalı kategorisinde değerlendirilebilir hatta...

-Esem Terlik ( Akinal Bella - Üretici sitesi hem ekonomik, hem de fırsatla dolu)
- N11, Tchibo, Hepsiburada, Ceyo'da güzel terlikler mevcut. Hepsipburada, trendyol gibi platformlarda farklı markaları bir arada seçme avantajı olabilir.


*Çanta

Hangi kadın çantaya hayır diyebilir ki annelerimiz desin. Ancak 'Yavrum ne gerek vardı gerçekten' cümlesinin ardına 'Bunun başka rengi var mıdır ki?' sorusuna da cevabınız bir kenarda hazır dursun..
*Cep Telefonu

Artık annelerimizde tam bir feysbuk uzmanı! Sosyal medyada çılgın gibi zaman geçirebilecekleri için çok ama çok mutlu olacaklardır.

-HTC ONE M7 - 699 TL
-SAMSUNG GALAXY J7 - 879 TL
-SONY EXPERIA Z2 - 665 TL
-VENÜS V20 *hediyeli* Desibel kulaklık hediyesi ve V Hepyeni abonelik fırsatıyla
*Elektrik Süpürgesi
İşi hiç bitmeyen annelere artık ağır ve çok ses çıkarak emektar süpürgesinden ayrılma vaktinin geldiğini düşünüyorsanız aşağıdaki sessiz ve hafif modeller onu yüreğinden vuracaktır.


*Hafta sonu tatili
Bir imkan yaratıp bu yada başka bir hafta sonu annenize ayırın ve birlikte bir hafta sonu gezisine çıkın. Anne çocuk unutulmaz bir tatil olacağına eminim...


Tüm kadınların anneler gününü sevgiyle kutlarım.

Yorumlar