Modanın eskimeyen rengi...Siyah


Kıyafet tercihlerimizde en büyük etken mevsimsel değişiklikler ve kullanım alışkanlıklarımızdır. Gün ışığı ve ortamdaki durumlarımıza göre modeller, tarzlar, kumaşlar ve renkler her zaman değişir ve tartışılır. Ancak her kesimden her mevsim asla hayır diyemediğimiz ve gardorplarımızın vazgeçilmez ve zamanı hiç geçemeyen parçalar her zaman siyahtır.

Yaz dönemlerinde kış ayına göre daha az tercih edildiği düşünülse de siyah renk her zaman bir kadın için vazgeçilmez bir kurtarıcı rengidir.

Kusurları kapatan bir muzice Siyah


Mayo ve iç çamaşırlarda asla modası geçmeyen ve herkesin dolabında mutlaka yer alan siyahlar kusurları kapatan bir ilaç gibidir. Karın kasları bir model olmayan (-ki kimin öyle ) bizler için yüksek bel bir bikini altı göğüsleri büyük gösteren siyah bir üstle afete dönüşmek her kadının arzusu olsa gerek. 

  

SON DAKİKA KURTARICISI SIYAH

İş yerinde ani çıkan bir toplantı için basit salaş bir bluzu yine mucizevi siyah bir deri etek nasıl da kurtarıyor.. Hiçbir moda akımına boyun eğmeyen siyah dolabımızın her zaman kurtarıcısı değil mi?En basit spor kıyafeti bile bir ince siyah topuklu ile nasıl da havasını değiştiriyor. İşte dolabımızın olmazsa olmazı bir siyah daha... Stiletto..


Siyaha en çok yakışan renk  (bir Beşiktaşlı olarak taraf tutuyor gibi görünüyor olabilirim ama sanırım çoğunluk benimle hem fikir) elbette beyaz.. İki rengin birleşimi yüzyıllardır uyumda en başta..


Taze gelen baharla her zaman gözümüz gönlümüz çiçek açsa da siyahın yeri her zaman bir başka..


Görsel kaynaklar: N11, Fabrika, Pinterest

Yorumlar

 1. Siyah hiç sevmesem de yukardaki giysiler çok güzel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet sevmiyoruz ama onsuz da yapamıyoruz değil mi: )

   Sil
 2. Faydalı bir içerik olmuş, elinize sağlık.
  vaprenda.com

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler