Yılbaşı Hediye Önerileri

Hediye vermek almaktan çok daha zevkli aslında... Ancak hediye seçmek için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Gerçi son yıllarda online alışveriş çıktı da o eziyetten kurtulmuş olduk.

Yılın en sevdiğim zamanları yaklaşmak üzere.. Bir kaç senedir sokaklar eski gösterişli ışıltılarından mahrum ancak herkesin içinde geçen yılın yorgunluğunu atmak ve yeni yılın neşesini, enerjisini hissetmek isteği ile dolu..


Özel zamanlarda insanın aklının reklamlarla bunaldığı anları iyi bildiğim için müşteri yorumlarının iyi puan aldığı, sosyal medya hesaplarını aktif kullanan, müşterisinin fikirlerine önem veren, ürünü sadece satana kadar değil her aşamasında takip eden bazı online alışveriş sitelerini sizinle paylaşacağım. Hem belki birkaç ilginç fikir de olmuş olur size...

*Oyuncak 
Hediyelere en içten tepkiyi veren daima çocuklar olmuştur. Şüphesiz onları en çok sevindiren şey de oyuncaklar... Oyuncaklar çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimlerine çok faydalı olmasına rağmen her oyuncak aynı şekilde faydalı değil ne yazık ki... Yapımındaki zararlı maddelerin kontrolsüz bir şekilde satışta olduğu günümüzde gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz dükkanlardan bazıları Toyz Shop, Armağan Oyuncak, İmaginarium gibi mağazalarda her bütçeye göre hediye bulabilirsiniz. Ancak bu markaların online alışverişlerinden ise sadece Joker'i önereceğim. Güncel kampanyalar ve ödeme güvenliği açısından güven verdiğini belirtmek isterim.*Bir çok AVM'de dükkanı olan uluslararası marka olan H&M erkek, kadın ve çocuk giyimde hizmet verdiğinden bir taşla ile 3 kuş vurabiliyorsunuz. Üstelik yılbaşı ve bayram dönemlerinde pazar yerine dönen raflarda kapış kapış arasından seçtiğiniz üç parça ürün için mağaza dışına taşan kasa sırasına da gerek kalmıyor. İşte burada mağazanın online sitesi.. Üstelik bu aralar yılbaşı indirimi de var : )


Aslında sevdiğim ama mağazaya gidince kalabalıktan ve dükkanların darlığından fenalık geçirdiğim bir marka olan Tchibo'nun da online mağazası daha sevimli geliyor bana. Sadece internete özel galerisi de dahil olmak üzere tüm ürünleri hızlı ve özenli kargolamaları sebebi ile de ayrıca takdire şayan.. Üstelik yılbaşına özel bir çekilişleri de mevcut.

Bayan giyimlerine kopyala yapıştır modellerin oldukça fazla olduğu markaların dışında bir marka da burada dursun... RibellionHediyeyi hediye yapan içindeki özendir. Emektir... Üzerinde düşünülen, araştırılan emek sarfedildiğinde bir değeri olur... Özel kişilere aklınızdaki bir çok fikri bulabileceğiniz bir siteyi de buada paylaşmak istiyorum. Aksesuardan, dekorasyona bir çok seçeneğin bulunduğu sitede küçük büyük bir çok sanatçı ve usta ile tanışacaksınız.. İşte burada Zet.


Düğün, doğum günü yılbaşı hediyeleri ile en anlamlı anıları bırakacağınız önerileri ise sona bıraktım.. Hepsi birbirinden değerli amaca hizmet eden dernek ve vakıflara hem destek olup hep anılarını yüreklerinizde saklayabilirsiniz.

LösevTGEV


TEMA Yorumlar

  1. Kıyafet almaktansa yılbaşı süsleri almak çok sevimli olur bence yani en azından bana süs alsınlar 😂😂

    YanıtlaSil
  2. Eh artık önümüzdeki yılbaşı değerlendireceğiz güzel önerilerinizi. Ne yazık ki okumak için biraz geç kaldık. #bw

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler