Güze Vintage yakışır...

Sonbahar diğer mevsimler gibi sıradan bir mevsim adı olsa da aslında benim gibi iflah olmaz romantikler için tam bir aşk mevsimidir.

Ruhu vintage olan biri olarak bu akımı en çok da güz mevsimine yakıştırırım bu sebeple.. Doğanın mucizevi renklerinin saç renginden aksesuarlara, mobilyadan stilimize etkisini görmeye başladık dergilerde geçen aydan itibaren..

Bu mevsimin favori rengi Hardal
Tam bir güz rengi... Sonbahar yapraklarının doğada bıraktığı izi evimizde, odamızda, çalışma alanlarımızda, kıyafetlerimizde bol bol göreceğiz gibi görünüyor bu kış.
Vintage severlere hala popülerliğini kaybetmeyen örneklerini değişik alanlarda iyi kullanan örneklerini paylaşmak istedim. ( Foto: Kaynak Pinterest) 


Zaten ahşap ile yumuşak renkler romantik bünyeler için vazgeçilmez seçimler. Güz renklerinin modaya yansıması da oldukça hoş oldu. Özellikle vintage kıyafetlerde güz renkleri ayrı bir güzel olmamış mı?

İşte sezonun moda rengi hardalın kullanıldığı harika örnekler...Sonbaharın renkleri her bünyeye huzur getirir. Doğada bulduğu huzurun renklerini bu kış bol bol göreceğiz gibi duruyor...
Yorumlar

  1. Hardal sarısı sonbahara yakıştırdığım renklerden biri. Cok da severim :)

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten hepsi biribirinden güzel :)

    YanıtlaSil
  3. Sonbaharın renklerini ben de çok severim . 😊 Evde düşünmemiştim ama eve de ayrı güzel yakışmış .

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler