Bir Ürün Al Bir Çocuğu Sevindir- ikimizealdim.com!


Bir ülkenin geleceği çocuklardır. Mutlu çocuk; mutlu dünya, güzel bir gelecek demektir. Pek çoğumuzun aklından sıklıkla geçer; keşke imkanım olsa da herkese yardım edebilsem! İşte size herkese olmasa bile bir çocuğa yardım edebilme fırsatı. İkimizealdim.com adresinden alışveriş yapın ve gerçekten ihtiyacı olan bir çocuğun yüzünü güldürün. Üstelik bunu yaparken cebinizden ekstradan bir ücret de çıkmayacak. Siz yalnızca ihtiyacınız olan ürünü alacaksınız ve sizin adınıza bir hediyeyi ikimizealdim.com bir minik yavrucağa sunacak.


İkimizealdim.com internet sitesi bir sosyal sorumluluk projesi örneğidir. Bu siteden kendinize alacağınız bir ürünün muadili, ihtiyacı olan bir çocuğa hediye edilmektedir. Böylece bir çocuğun sevincine, mutluluğuna vesile olabilirsiniz. Şimdiye kadar askıda ekmek, askıda çorba, kahve gibi yardımlaşma yöntemleri mevcut idi.

İkimizealdim.com sayesinde yeni bir sosyal yardım yöntemi ortaya çıkmış oldu. İkimizealdim.com sitesinde erkek, kadın, çocuk ve bebek kıyafetleri bulunmaktadır. Günlük kıyafetler,gecelikler, iç ve dış giyim seçenekleri sitede mevcuttur. Buradan kendinize seçeceğiniz ürünün bir emsali bir çocuğa armağan edilmektedir. İhtiyacı olan çocuklar titizlikle belirlenmekte ve sizin seçtiğiniz ürün ilgili çocuğa ulaşmaktadır. Siz de bir çocuğun yüzünde gülümseme oluşturmak  istiyorsanız, ikimizealdim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Her birimiz çeşit çeşit kıyafetler, çantalar, aksesuarlar almaktayız. Her güne ayrı bir kombin yaparak tarzımızı konuşturuyoruz birçoğumuz. Oysa pek çok çocuğun belki de giyecek tek bir kıyafeti var. Üzerine giyebileceği bir montu bile yok belki. Havaların soğumaya başladığı bu günlerde her birinin giyecek kıyafete ihtiyaçları var. Bizler kendimize alacağımız sadece bir kıyafetten vazgeçip, bir çocuğun üşümesine engel olabiliriz belki. Öyle büyük miktarlarda paraya da gerek yok. Sadece kendimize bir ürün alırken cebimizden çok ufak tutarlarda da olsa ekstra bir tutar çıkabilir, o kadar. Tabii ikimizealdim.com'da karının büyük kısmından feragat göstererek bu iyilik zincirinin bir halkası olmaya gayret göstermektedir.

Çocuklar dünyadaki en masum varlıklardır. Onların mutluluğu, onların gülümsemesi kadar gerçek ve güzel bir şey var mı? İkimizealdim.com bir çocuğun gülümsemesine olanak sağlıyor. İkimizealdim.com sitesinde alışveriş yapmak çok keyifli ve hesaplı. 50 TL ve üzeri miktarlarda yapacağınız alışverişlerde kargo bedava! Bunun yanı sıra bütün siparişlerde kargo bedeli yalnızca 1 TL! Sitemiz ikimizealdim.com'un fırsatlarından bir diğeri de taksitlendirme seçeneği. Yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde vade farkı olmaksızın 12 aya kadar taksitlendirme yapılabilmektedir. Bu sayede yapacağınız alış veriş bütçenizi sarsmayacaktır. Tabii hediye vereceğiniz çocuğun ürünü taksit sonunu beklemeden, tarafımızdan hemen kendisine teslim edilecektir :))

Bir iyilik yapabilmek için fırsatı arıyorsanız; lakin buna ayıracak çok da büyük bütçeleriniz yoksa, hemenikimizealdim.com adresine girip, kendinize ya da bir yakınınıza kıyafet bakarken başka bir çocuğun yüzünü güldürme fırsatını elde edebilirsiniz. Bir çocuğun gülümsemesi size bağlı; alın, aldıkça sevindirin!

Yorumlar

Yorum Gönder

Tesekkurler