Gözlük alışverişinde indirimli alışveriş önerisi

Yaz, sonunda geldi... Ramazan ayının bitimine az kala tatil planları ve alışverişlerini yapmaya başladık ancak hem zaman az hem de yetişmesi gereken işler olunca alışveriş için yeterli vakit bulamayanlara bir öneri paylaşmak istiyorum.


Yaz boyunca çantamızdan ayırmadığımız olmazsa olmaz güneş gözlükleri için mağaza mağaza dolaşmak hem yorucu hem de ciddi bir vakit kaybı. Zaten oldum olası mağaza reyonlarında deneme yapmaktan kaçınırım. Bedeninizi iyi tanıyorsanız markaların internet sitelerinden ekonomik ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik bu bana daha streil geliyor. Mağazada onlarca kez giyilmiş, yerlerde sürüklenmiş kıyafetleri orda deneyerek bedeninize değdirmek beni çok rahatsız ediyor.

İnternetten alışveriş alışkanlığım kampanya maili ile haberdar olduğum Atasun Optik web sitesine yönlendirdi. Yüzlerce model güneş gözlükleri reyon raflarından ucuz geldi. Bir çok internet sitesinde, instagram dükkanlarında marka güneş gözlük reklamlarına denk geliyordum ancak güvenli olduklarına inanamadığım için erteliyordum.
Atasun optik sitesinden kadın kategorisindeki beğendiğim modelleri bulunca bu sefer yüzüme gider mi diye düşünmeye başladım ama onun da çaresini bulmuşlar. Yüz modelinize uygun seçenekleri önünüze indirimli olarak getiriyor. Benim oval yüzüme göre yüzlerce model arasından seçebiliyorsunuz. İster taksitli ister nakit alabileceğiniz gözlüğünüz ilk alışverişinizde 30 TL ekstra indirim de sağlıyor.


Şimdiden iyi gezinmeler...İyi tatiller :)

Yorumlar

En çok sevilen yazılar