Yves Rocher İle Cilt Bakımı

Cildimiz en değerli varlığımızdır. Bu değerli varlığımıza bakmak da oldukça uğraş verici, detaylı bir iştir. Ama seviyorsak yapmalıyız değil mi? Öncelikle cildimizin kuru, karma ve yağlı üç cilt tipinden hangisi olduğunu belirlemeliyiz. Alerjik bir cildimiz olup olmadığının bilincinde olmak da çok önemlidir.


Cilt tipimizi, hassasiyetini ve ihtiyacını belirledikten sonra cildimize uygun temizleme ürününü bulup kullanabiliriz. Bunun için uzman görüşü ve desteği almak en güzelidir. Yves Rocher’nin ürünleri bunun için 50 yıldır hep yanımızda. İçeriği bitkilerden oluşmuş ürünleri ile makyajımızı yaparken cildimize bakım da yapıyor. Yani siz Yves Rocher’nin ürünleri ne yaparsanız yapın o hep cildinize bakım yapıp güzelleştiriyor. Günlük bakımımız içerisinde jel temizleyiciler, makyaj temizleyicileri, köpükler vardır. Bunlar ile temizliğimizi yaptıktan sonra gece ve gündüz kremlerine hazırız demektir. Ancak önemli bir bölgemiz vardır ki göz çevremiz, ona özel bir önem göstermeliyiz. Onun kremleri ayrıdır. Çünkü en hassas ve en yıpranan bölgedir orasıdır. Günlük bakımımızın yanı sıra haftalık bakım ile de cildimizi ölü hücrelerden arındırmak gerekiyor. Cildimiz günlük hayatımızda stres altında ve bu stres kendisini oldukça yıpratıyor. Bunun için haftada bir ya da iki kere peelingler ve maskeler ile onu arındırmak en iyisi. Bunun için de öncelikle tabii ki cildimize en uygun ürününü bulmalıyız. Örneğin; Yves Rocher’nin cildimizin ihtiyacına göre arındırma jelleri bulunuyor. Akne ya da siyah nokta sorununuz varsa ona uygun ürününü kullanarak hem cildimizin bu sorunundan kurtulmuş oluruz hem de bakım yapmış oluruz. Yves Rocher’nin ürünlerinin içinde Beyaz Meyankökü tozu, Afloya Yaprağı, Antalya Baklası ve Ekinezya gibi çeşitli bitki özlerini formülünde bulundurur.

Bir taşla bir kaç kuş vuran markanın ürünleri, cildimizi hem korur hem bakım yapar hem de gençleştirir. Bütün bunları doğadan ilham alarak oluşturduğu ürünlerine borçlu olan marka en çok tercih edilen ürünlere sahip bence. Kim sevmez ki doğayı ve ondan ilham alınarak yapılan ürünleri. Siz de doğal gibi her daim genç ve bakımlı görünmek istiyorsanız Yves Rocher tek tercihiniz olmalı. Web sitesine bir kere tıklayın, zamanı durdurmayı başaran doğal formüllü ürünleri keşfedin. Gerisi zaten kendiliğinden gelecek ve cildiniz de siz de mutluluktan havalara uçacaksınız.

Yorumlar

  1. Selamlar, blogumuza bekleriz

    http://gezgiccift.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler

En çok sevilen yazılar