Çekiliş Sonucu ve 26. Kitap Çekilişi

2017 yılı itibari ile ilk kitabımızı da buradan paylaşıyorum.. Bu zamana kadar gerek bloğumda gerek instagram hesabımda ( @obiranne) 30u aşkın kitap hediye ettim. Kimi zaman bende rastladığım kitap çekilişlerine katılıp kazandığım da oldu hatta.. Ne olursa olsun kitap hediye etmek ve almak bana çok keyifli geliyor. Bu yüzden elimden geldiğince buna devam edeceğim.

Sevgili arkadaşım Neslihan Perker'in kaleme aldığı Fat Fatale 25.kitap hediyemizdi. Bu kitabın talihlisi sevgili Deeptone... Şansınız hep daim olsun.. Umarım keyifle okursunuz. İletişim bilgilerinizi obiranne@yandex.com'a bekliyorum.

Sevgili Deeptone hakkını başka bir arkadaşa devretti Bende yenilediğim çekilişte sevgili Daha Mutlu Yaşam olarak belirledim. Kendisinden iletişim bilgilerini rica ediyorum.Gelelim bu yılın ilk kitabına...Sabahattin Ali'nin ölümsüz eserlerinden olan İçimizdeki Şeytan..1940'lı İstanbul yıllarında Ömer ve Macide'nin öyküsünde geçim zorluğu, aşk ve yaşam koşullarının zorluğu içinde her insanın yaptığı kötü şeylerin sorumlusunun yine kendisi olduğunu gösteren ustaca yazılmış bir eser. Mutlaka okunması gereken Türk romanlarından sayılan bu kitabı aşağıda yorum yazan ve bir sosyal mecrada paylaşan takipçim ile paylaşacağım...
Son Katılım 08.02.17

Yorumlar

 1. Hani dipçik çekilişlere katılmıyordu😩😧😥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet zehracım hakkını başkasına devretti zaten

   Sil
 2. Çok teşekkür ederim :) İletişim bilgilerimi mail adresinize gönderdim :)

  YanıtlaSil
 3. O ben miyim yoksa😅🙉🙋

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı olsun yeni çekilişiniz. Bu kitap elimde olmasaydı çekilişe katılırdım. Ama duyuracağım katılmak isteyenler katılsınlar.

  YanıtlaSil
 5. harika bir hediye harika bir kitap.. :)

  YanıtlaSil
 6. Çekilişi kazanmama ve adres bilgilerimi yazmama rağmen kitap henüz elime ulaşmadı :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yurdagül hn merhaba,
   cuma bizi arayıp kargoyu aldıgınızı söylemiştiniz :) bugunde teyitleştik hatta :)
   karıştırdınız mı acaba...

   Sil

Yorum Gönder

Tesekkurler