Halılarda Kampanya Ve İndirimler Evmanya’da

Evinizdeki mobilya ve aksesuarların tamamlayıcı olan halılar arasından seçim yapmak son derece zordur. Ancak halı seçiminin püf noktalarından biri kesinlikle halının renk ve dokusunun ortamla bir uyum içinde olmasıdır. Bu evinizde bir bütünlük sağladığı gibi aynı zamanda tarzınızı daha da vurgular. İyi bir mobilyayı kötü bir halıyla kombinlemek beklenmedik bir görünüm elde etmenize neden olabilir. Bu sebeple örneğin, modern tarzdaki mobilyalarınıza seçeceğiniz halı daha çok soyut çizgilerde olmalıdır.
Evde halı seçmeyi zorlu kılan bir diğer neden ise halıların tüyleridir. Özellikle evinde küçük bir çocuğu, bebeği olanlar için bu son derece dikkat edilmesi gerekilen bir konudur. Çünkü uzun, tüylü ve pelüş halılar bebeklerin sağlığı için oldukça zararlıdır. Bu alerjik astım, solunum yolları rahatsızlanması gibi pek çok sağlıksal probleme neden olur. Bu halılar bakteri üretir ve bu bakterileri içinde barındırır. Bu sebeple bebekli ve çocuklu evlerde daha çok anti-bakteriyel, kaymayan ve anti-alerjik özellikleri olan halılar seçilmelidir.Zamanımızı büyük bir kısmını geçirdiğimiz yaşam alanlarımız olan evlerimizde halı seçimi için renkte önemlidir. Özellikle salon, antre ve mutfak gibi sık kullandığımız odaların halılar kesinlikle açık renk olmamalı ve kir tutmaz nitelikte olmalıdır. Bu fonksiyonel bir kullanım için oldukça önemlidir. Eğer küçük bir eviniz varsa seçiminiz kesinlikle düz, az desenli ve pastel tonlu halılardan yana olmalıdır. Bu kadar fazla model ve seçenekteki halılar arasından evinize ve zevkinize en uygun olan halıyı seçmek Evmanya ile oldukça kolay! Bu zorlu seçim sürecinizi gelin Evmanya.com’a girerek keyifli hale getirin.
Evmanya seçili ürünlerdeki şok indirimleri ile yüzünüzü ve cebinizi güldürmeye devam ediyor. İndirimli halı modellerine ve birbirinden farklı çizgilerdeki modern tarzdaki halıların pek çoğuna bu online ev dekorasyon sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Büyük, küçük boydan asimetrik veya simetrik pek çok halı modelini tek bir siteden anında seçebilir, Evmanya güvencesi ile sizde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayan, el yakmayan, kaliteyi çok daha uygun fiyatlara almanızı sağlayan tasarımlarıyla Evmanya.com her zaman yanınızda.

Yorumlar