Ariel’den bebeklerin tenine hassas bir dokunuş: ‘Ariel Bebekler için’


40 yıldır tanıdığımız ve güvenle kullandığımız, narin ve hassas formulü, içerdiği nemlendiriciler sayesinde doku sertleşmesini önleyerek çamaşırlarınızın yumuşaklık hissini korumaya yardımcı olan 'Ariel Bebekler için'in, içerdiği özel leke çıkarıcı karışımı ise lekeleri derinden temizliyor. Leke savar kapak zorlu lekelere ön işlem yapmanızı sağlayarak leke çıkarma perfonsanını arttırıyor.

'Ariel Bebekler İçin' deterjan tüm bu özellikleri ile Uluslararası Cilt Sağlığı Birliği ( SKİN HEALTH ALLIANCE) tarafından dermatolojik olarak tek bebek deterjanıdır. 


‘Ariel Bebekler için’ deterjan, sunduğu nazik temizlik ile yuvanızın bebeğiniz için yumuşacık, güvenli ve rahat olmasına yardımcı olur. Size de bebeğinizi ve genişleyen yeni ailenizi mutluluk ve gönül rahatlığı ile kucaklamak kalır!


Geçtiğimiz hafta Pelin Karahan'ın katılımı ile bebek cildine uygun hassas ve yumuşak formulü ile özel geliştirilen Ariel Bebekler İçin'i tanıttı.

İkinci bebeğini bekleyen oyuncu Pelin Karahan hamilelikleri sırasında yuvasını çocuklarına nasıl hazırladığını ve annelere önerilerini aktardır. İLk bebeğine hamileliğindeki heyecanı yerini ikinci hamileliğinde keyfe bırakmış.,Pelin Karahan “Bir bebek sahibi olacağını öğrenmek büyük bir heyecan ve mutluluk. Bu heyecan ilk çocukta da ikincide de değişmiyor bence. Annelik öncelikle bir kadın olarak da sizi dönüştürüyor. Çok daha güçlü hissediyorsunuz, her şeyi yapabilir, her şeye yetebilirmişsiniz gibi hissediyorsunuz. Ben kendimde, hislerimde, bedenimde gerçekleşen değişimlerle mutlu mutlu yaşarken, tabi ki bunun hep böyle devam etmeyeceğini ve minik bebeğinizin bir gün dünyaya merhaba deyip, minik ve bakıma muhtaç bir şekilde yuvanıza geleceğini idrak ediyorsunuz. Evimizi bebeğimize hazırlarken çok araştırdım. Bebeğimin tenine değecek her türlü eşyanın hazırlanması çok önemliydi benim için. Bunun için ona temas edecek her türlü kıyafetin, battaniyenin, kumaşın onun nazik tenine uygun uygun ve güvenilir kalitede olması gerekiyor” dedi.

Karahan ayrıca; ‘’Dijital dünyanın hayatımıza artık iyiden iyiye girdiği bir dönemdeyiz ve internette pek çok kaynaktan bilgiler alabiliyoruz. Ancak her bilgi doğru ya da itibar edilecek bilgi değil ne yazık ki. O nedenle güvendiğiniz markaların yaptığı çalışmaları takip edip ürünlerini almak içinizi rahatlatıyor.

Güvendiğim ve kullandığım bir marka olan Ariel’in yeni çıkardığı Ariel Bebekler İçin, bu anlamda en büyük yardımcılarımdan biri olacak gibi görünüyor. Bebeğinizin tenini saracak kıyafetlerin gerçek anlamda temizlenmesi, yumuşacık olup cildini tahriş etmemesi, bebeğimin tenine değecek her türlü kıyafetin hassas ve narin olması gerçekten çok önemli.’

Yorumlar

  1. Güzel ve temiz bir blogunuz var tebrik ederim, blogumu izlemeye alırsanız sevinirim... https://hastaliktakip.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler

En çok sevilen yazılar