Elle sizi size anlatiyor

Elle astroloji kategorisinde kendinizi bulabilirsiniz.
Elle her alanda olduğu gibi gezegen ve yıldızların insanlar üzerindeki etkisini yorumlayan astroloji kategorisinde de çok iddialı. Astroloji kader değildir ancak irade ile yapılacak seçimleri yönlendirir ve bu konuda alanında en iyi olana başvurmak, hayata karşı şansınızı daha arttırır. İşte bu noktada Elle astroloji bölümü nokta atışı yorumlarıyla günlük, haftalık, aylık ve yıllık yorumlarıyla hayatınızı aydınlatmaya devam ediyor.

Tahmin ediyorum ki, herkes hayatının hangi döneminde şansının döneceğini, ilişkisini nasıl yönlendirmesi gerektiğini, kariyeri için doğru hamleyi ne zaman yapması gerektiğini, yıla ait enerjisini merak eder. Bu anlamda Elle astroloji kategorisinde aradığınız tüm detayları bulabilir, kendinizi yönlendirme konusunda gerekli desteği alabilirsiniz.
Elle’de burcunuza ait yorumlarınızı okuduğunuz zaman kendinizi buluyor olmanıza şaşırmamalısınız. Elle astroloji diğer burç yorumlarına göre çok daha gerçekçi ve detaylı olmakla beraber, çoğu astroloji bölümüne sahip alanların aksine, mümkün olan en kapsamlı çalışmaların yapılarak yorumlandığı burçlar yorumlarıyla güçlü yanlarınızı tanımanız da yardımcı oluyor. Kendinizi tanımanızın yanı sıra nokta atışı yorumlarıyla tanımak istediğiniz kişi hakkında da doğru bilgileri edinebilir, yaklaşımınızı düzenleyebilirsiniz.


Örnek vermek gerekirse; Kasım ayının ilk haftasına ait, İkizler haftalık yorumuna atılan ‘Fiziksel ve ruhsal bir arınma döneminde olabilirsiniz.’ başlığı tam olarak İkizler burcunun içinde bulunduğu ruh halini anlatıyordu. ‘Eğer sizde İkizler burcuysanız son zamanlarda ruhsal sıkıntılar yaşamış olabilir ve içinize dönmüş olabilirsiniz. Kendimden yola çıkarak bu varsayımla beraber ilerlediğimde son zamanlarda kendimi iyileştirmek adına arınma yollarını araştırmaya ve kendimi yenilmeye karar verdim. 2016 yılının herkes için zor bir yıl olduğunu düşündüğünüz de şayet astrolojiye de çok fazla merakınız yoksa ‘ne var bu yorumda’ diyebilirsiniz, ancak Elle astroloji kategorisinde burcunuza ait yorumları okumadan karar vermemenizi tavsiye ederim. İçinde bulunduğunuz haftaya, aya ait yorumları okuyarak, gün gün sizi nelerin beklediğini bilmekle kalmayıp, o güne ait planlarınızın da bu doğrultuda gittiğini fark ettiğiniz zaman Elle astroloji kategorisini takip etmekten geri zaten kalmayacaksınız.

Yorumlar

  1. Oğuzhan Ceyhan ve Yurdahal sıkı takip ettiğim astrologlardan.Dergilerden pek takip etmedim şimdiye kadar...

    YanıtlaSil
  2. bn bakmadan gune baslayamıyorum :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler

En çok sevilen yazılar