Katı meyve sıkacakları ile her zaman zinde kal!

Homend.com.tr üzerinden seçeceğiniz katı meyve ve sebze sıkacağınızla, hem sonbaharın getirdiği yorgunluğa hem de kara kışın sakladığı hastalıklara meydan okuyacaksınız.

“Serving Life” sloganı ile akıllı, yenilikçi ve şık tasarımlarını tüketicinin beğenisine sunan küçük ev aletleri markası Homend, yaz boyunca harcadığınız enerjiyi size geri kazandırmak için hazır. Sonbahar’ın yorgunluğunu ve hemen arkasından bastıracak kara kışın etkilerini de hafifletmek için Enerjuicer 2704, Projuicer 2705 ve Projuicer 2706 katı meyve sıkacakları, vitamin ve güç kaynağı tüm meyve ve sebzeler için göreve hazır.

Enerjuicer 2704 Katı Meyve Sebze Sıkacağı
Sebze ve meyvelerden %10 daha fazla su alınmasını garanti eden Enerjuicer 2704, yüksek performansını benzerlerinden altı desibel daha sessiz olma özelliğiyle birlikte sunuyor. Enerjuicer 2704 hem mutfakta az yer kaplıyor hem de kullanım kolaylığı ile dikkat çekiyor. 350 wattlık performansıyla boyundan büyük işler başaran Enerjuicer 2704 yumuşak ve sert meyveler ile sebzeler için iki farklı güç kademesine, tezgahta kaymayı önleyen kauçuk ayaklara ve kablo derdini ortadan kaldıran özel bir tasarıma sahip. Sebze ve meyve suyunun köpüğünü sudan ayırmak için özel bir bölümü ve paslanmaz çelikten bir filtresi de bulunan Enerjuicer 2704’ün çıkartılabilen tüm parçaları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. 


Enerjuicer 2704 www.homend.com.tr satış fiyatı: 149 TL (KDV Dahil)

Sessiz enerji!
Projuicer 2705 Katı Meyve Sebze Sıkacağı
Projuicer 2705, iki kademeli hız ayarıyla güç kontrolünü kullanıcıya bırakırken hem mikro gözenekli filtresinin hem de gövdesinin paslanmaz çelikten üretilmiş olması sayesinde gücüne güç katıyor. 1000 watt motoruna rağmen sessizce işini yapan Projuicer 2705, 1.5 litrelik geniş kapasiteli haznesiyle ve mavi led göstergesinin mutfağınıza katacağı havayla dikkat çekiyor.
Projuicer 2705 www.homend.com.tr satış fiyatı: 199 TL (KDV Dahil)


Projuicer 2706 Katı Meyve Sebze Sıkacağı
Geniş kanalı sayesinde pek çok meyve ve sebzeyi dilimlemeden suyunu sıkmanıza olanak veren Homend Projuicer 2706 katı meyve sebze sıkacağı, paslanmaz çelikten üretilmiş filtresi sayesinde yüksek performansla uzun ömürlü kullanım sunuyor. İki kademeli ve led göstergeli hız ayarı Projuicer 2706’nın gücüne estetik katarken, 1000 watt motoruna rağmen muadillerine göre daha sessiz çalışıyor.Projuicer 2706, 1.5 litre kapasiteli posa haznesi sayesinde kalabalık aileler için büyük kolaylık sağlıyor ve meyve ve sebzelerden tam performans almanızı sağlıyor.

Projuicer 2706 www.homend.com.tr satış fiyatı: 199 TL (KDV Dahil)


Yorumlar

En çok sevilen yazılar