Plajdan akşam yemeğine tek parça…

Tüm kış boyunca şehir hayatında şıklığını konuşturan kadınlar, plajda da tarzını korumaya devam ediyor. Birbirinden özel tasarımlarıyla gündüz plaj stilini tamamlayan sezon trendi parçalar, akşam yemeklerinde de kadınların vazgeçilmezi oluyor.
Güneşin iyiden iyiye içimizi ısıtmaya başladığı bu günlerde 2016 yaz modasıyla adından söz ettiren Home Store, tatilde de sevenlerini yalnız bırakmıyor. Home Store plaj modasını yakından takip eden kadınlar, tek bir parçayla hem gündüz hem akşam yemeklerinde tarzını gözler önüne seriyor.
Yaz sezonunun trendleri haline gelen uzun-mini elbiseler, etekler ve şortlar kadınların gündüz plaj şıklığını tamamlarken, akşam yemeğinde de kadınların zarifliğine zariflik katıyor. Farklı takı ve ayakkabılarla da rahatlıkla kombinlenen şık parçalar, yaz tatilinin vazgeçilmezi oluyor.

Home Store, tatil bavulunu günün her saati kullanıma imkan veren şık ürünlerle doldurmak isteyenleri, Home Store mağazalarına ve online satış sitesi www.homestore.com.tr  a davet ediyor.

Yorumlar

En çok sevilen yazılar