Emsan ile mutfağınızda 'Titan' dönemi

Emsan Titan Granit tencere seti, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla mutfağınızın başrolü olmaya aday. Sofralarınıza şıklık katan Emsan, alüminyum üzeri granit kaplamaya sahip Titan Granit tencere setiyle uzun yıllar sağlıklı bir kullanım vaad ediyor.

Mutfağında kaliteden ödün vermeyenlerin markası Emsan, Titan Granit tencere seti ile birbirinden lezzetli yemekler yaparken sizlere eşlik ediyor. Emsan Titan Granit tencere setiyle pişirilen yemekler lezzetiyle damaklarınıza hitap ederken görüntüsüyle ise adeta bir film sahnesinden fırlamış gibi masalarınızı süslüyor.

Alüminyum üzeri granit kaplama Emsan Titan Granit tencere seti, ısıya dayanıklı cam kapaklarıyla en yüksek ısıya bile aldırış etmeden yemeklerinizi pişiriyor. Titanyum parçaları ile desteklenen granit kaplama çizilmezlik dayanımı normal PTFE kaplamalara göre 5 kat artarken, yapışmazlık özelliği ise üst seviyeye çıkıyor. Soft touch kulplara sahip, kırmızı, mor ve granit olmak üzere 3 renkten oluşan Emsan Titan Granit tencere seti bu eşsiz tasarımıylada mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor.

Emsan 7 Parça Titan Granit tencere seti satış fiyatı; 339 TL’dir.

Yorumlar

 1. Acaba hafif darbelerle kırılma ihtimali var mı ki. Kırılır yada çatlarsa yemeklere kimyasal bulaşır mı ki

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. granit tavalarda bir catlama vs hıc rsatlamadım. teflon ve seramıklerden cok daha dayanıklı

   Sil
 2. Emsan ürünlerini kullandım. Ancak tavalarının teflon olmasına kullanımına karşıyım. Çok büyük risk bana göre.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesınlıkle haklısınız ancak bu tavalar teflon degıl granıt

   Sil

Yorum Gönder

Tesekkurler