Adım Adım Eğitim Seti


Türkiye’nin ilk ve tek, 9-48 ay arası minikler için hazırlanan eğitim seti “Adım Adım” ile bebekler eğlenceli vakit geçirirken; zihinsel gelişimlerinin yanı sıra dil, motor, duygusal ve sosyal gelişimlerine de destek oluyor.Uzman pedagog Feriha Dildar ve pedagoglardan ve psikologlardan oluşan ekibi tarafından ülkemizde hazırlanan “Adım Adım Eğitim Seti”; piyasaya çıktığı günden bu yana yarım milyon ürününü ailelerle buluşturdu. Doğumdan sonra dokuzuncu aydan itibaren kullanılmaya başlanan interaktif eğitim ve gelişim seti “Adım Adım”; miniklerin zihinlerinin öğrenmeye en yatkın olduğu 48. aya kadar planlı gelişim sağlarken, akranlarına kıyasla fark yaratmalarına ve gelecekteki eğitimlerinin daha nitelikli olmasına olanak tanıyor.

Her ay yeni aktiviteler, yeni keşifler
Her aya özel hazırlanan Adım Adım Eğitim Seti’nin içinde aileleri; “Bebeğimle nasıl daha nitelikli vakit geçirebilirim?” endişesinden kurtaracak birbirinden ilgi çekici malzemeler yer alıyor. İlgili aya ait aktivite kitabı, setin ana materyali. Ailelerin bir arada vakit geçirerek, iletişimi kuvvetlendirmesi yanı sıra bebeklerin aylık gelişimine göre ilgili konuların işlenmesini sağlıyor. Setin içerisinde aya özel bir gelişim tablosu, aktiviteleri destekleyen oyun malzemeleri, aktiviteler için ebeveynlere yönelik öneriler, her aya özel kitaplar, yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştiren hikayeler, pedagoglarca yazılmış ebeveyn mektupları ve Başkent Üniversitesi Diyetetik Bölümü Akademisyenleri tarafından hazırlanmış “Ayın Meyve Keyfi” aileleri bekliyor. Bunlara ek olarak çocuklar tarafından seslendirilen çocuk şarkıların bulunduğu müziklere erişim ise ailelerin kullanımına açılıyor.

Adım Adım Eğitim Seti ile ebeveynler ve çocuklar karşılıklı duygu alışverişinde bulunuyor. Bu duygu alışverişi, keyif alma hali, aynı şeyle ilgilenme durumu, keşfetmekten alınan mutluluk, çocuğun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimine destek oluyor.

Yorumlar

En çok sevilen yazılar