Yeni Nesil Oyuncaklar...

Oyun ve oyuncaklar çocukların zeka ve sosyal yaşamlarını geliştirici en temel unsurlardan. Çocukların hayal güçlerini ve sosyalleşmelerine en olumlu katkıyı sağlayacak olan oyuncaklar ise günümüzde yarardan çok zarara sebep oluyor.


İnternet ve tablet oyunları çocukların asosyal bir yaşama alıştırırken, bir yandan da zihinsel gelişimine negatif etki yarattığını bir çok kaynaktan takip ediyorsunuzdur. 

Çocuklarımızın mutlu bir çocukluk geçirmesi tüm ebeveynlerin en büyük isteğidir elbette. Bu uğurda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz mutlaka. Hiçbir ebeveyn çocuğuna asla ona zarar vereceği bir nesneyi alıp vermez,yedirmez. Ama şartlar o kadar zor ki... Bilmediğimiz, bizden saklanan onca gerçek var ki... Çocuklarımızı gizli gizli zehirleyen hem vücut sağlıklarını hem de ruh sağlıklarını kötü etkilediklerini bilsek yapar mıyız? Alır mıyız?Kamoyu bilinçlendirmesi adına gazetecilerin, bloggerlar ve doktorların çabaları ile en azından çin mallarına farkındalık bir nebze de olsa oluştu. CE sertifikasına sahip oyuncakların belli standartlarda olduğu en azından biliniyor ancak kullandıkları malzemeler, boyalar konusunda hala içim rahat değil

Mail yolu ile bana ulaşan tamamen yerli bir oyuncakçı içimi aydınlattı. Hem kimyasallarla çocukları zehirlemiyor hem de hayal güçlerine ve motor gelişimlerine destek oluyor... Organik ve geri dönüşümlü olan bu zekalarına ve sosyalleşmelerine pozitif katkı sağlayan firmayı siz de keşfedin istedim.


3 boyutlu puzzle..

En iyi kaynaktan, en iyi kalitede gıda ile temasa uygun olan temiz ürün sınıfından mukavvalardan üretilen oyuncaklar paket içinde verilen non-toxıc tutkallar ile kendi oyuncaklarını kendileri yapacaklar. Kimyasal kullanılmadan metal tozları barındırmayan bu oyuncakları güvenle çocuklarınıza alabilirsiniz. DinoPuzzle erkek çocukların olduğu kadar kız çocuklarını da barbie ve elsalardan kurtaracaktır.

Bu tür oyuncaklarda çocukarınıza eşlik ederseniz ilgisinin ve yaratıcığının artasına sebep olacaksınız. Oyuncak paketini eline tutuşturup, hadi odanda oyna demek yerine sadece yarım saatinizi gerçekten onunla ilgilenerek geçirirseniz emin olun en değerli hediyeden daha değerli ve kalıcı bir hediye vermiş olacaksınız..

Daha detaylı ürün bilgileri için web sitelerine ve face fan sayfalarına danışabilirsiniz.

Sevgiyle Kalın

Obir anne'den Müge
Yorumlar

 1. Bence bu 3 boyutlu puzzlelar harika! Böylece bir şeyler üretmiş olmanın da zevkine varacaklar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çocukların başarı duygusunu yaşaması stelik bunu anneveya babasıyla pekiştirmesi yaşamlarında ciddi bir duygusal basamak olacaktır. Yorumunuz için teşekkürler

   Sil
 2. Zaten oyuncuklar artık markaya okadar odaklı ki her oyuncakçıya girdiğimde elim boş çıkıyorum. Erkek çocuklar için nerf ler star warslar. Kızlar için elsalar monster hıghalar. Çok uzun zamandır oyuncak alamadım. Bu siteyi bir inceliyim. Teşekkürler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Haklısın betülcüm... eskiden gazetelerin verdiği kutudan kasabalar vardı..onu kesip yapıstırak ve sonrada babamla vıtrının ustune koymak nasıl bir mutluluktu benım ıcın anlatamam... hala aklıma geldıkce yuzumde bır tebbessum olusur.

   Sil
 3. Eskiden oyuncakların çocuklar eğlensin diye üretildiğini sanırdım, zeka gelişimi vs. aklımın ucundan geçmezdi :)
  Çocuğum yok ama ( :D ) cocugu olan kuzenlerime falan önerebilirim :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cocuk olunca hersey degısıyor zaten :)
   yorum ıcın tesekkurler sevgıler

   Sil

Yorum Gönder

Tesekkurler

En çok sevilen yazılar