Türkiye’nin ilk tam Wi-Fi donanımlı Wizard ürün serisi satışa sunuldu


Bu hafta içinde katılmayı çok istediğim ancak katılamadığım bir blogger etkinliğinde yeni Wİ-Fİ Donanımlı Hoover ürünlerinin içeriğini sizlerle paylaşmak istedim.

Teknoloji çağında çalışan annelerin en değerli vakitlerini çocukları ile değil de çamaşır, bulaşık gibi ev aktiviteleri ile geçirmesine üzülen bir anne olarak teknolojik ürünlerle bu vaktin çocuklarımıza kalması bakımından çok önemsiyorum...
1945 yılında İtalya'da kurulan Candy Group’un bünyesinde bulunan lider ev aletleri üreticisi Hoover, ilk tam Wi-Fi donanımlı beyaz eşya serisi Wizard ile Türkiye’de bir ilke imza attı. Wizard serisi ile kullanıcılar, çamaşır ve bulaşık makinelerini, fırınlarını, davlumbazlarını, ocaklarını ve buzdolaplarını uzaktan kontrol edebilecek.

Ofisinizde çalışırken fırını önceden ısıtmak, köpeğinizi dolaştırırken çamaşır makinesini çalıştırmak, spor salonundayken bulaşıkları yıkamak Hoover’in Wizard serisi ile artık mümkün.


70 yıldır ürünleri ile Avrupalı kadınların hayatını kolaylaştıran Hoover, yeni Wizard serisi ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Hoover’in Wizard ürün serisinde, uzaktan kontrol edebilen ilk tam Wi-Fi bağlantılı çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı bulunuyor. Hoover’in yeni serisi ile cihazları kontrol etmek için artık evde olmaya gerek yok.
Cepten çamaşır makinesine bağlanın

Devrim niteliğindeki Hoover Wizard Ürün Serisi’nin Wi-Fi uygulaması; Windows dizüstü/masaüstü bilgisayarlarda, 4.0 sonrası Google Play, Android cihazlarda veya iOS 7 ve sonrası Apple cihazlarda kullanılabiliyor. Uygulama ile kullanıcılar, dışarıdayken evlerindeki cihazların durumunu kontrol edip görüntüleyebilmenin yanı sıra enerji tüketimini izliyor, favori programlara erişebiliyor. Yüksek kapasiteli cihazlarda Avrupa’da lider konumdaki Hoover’in Wizard serisi’nde bulunan ilk tam Wi-Fi bağlantılı çamaşır ve bulaşık makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve buzdolabı ailelerin kurtarıcısı olacak.

Daha detaylı bilgiler için www.hoover.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

  1. tebrik ediyorum. bunların kendiliğinden asanlarını ve ütüleyenleri çıkartmadıkları sürece tebrikden öte gitmeyecek ama :D

    şimdilik erteleme kurmaya devam etmeliyim :) hoş bizim bu sorunlu internetlerimizle zaten pek başarılı olamayız :)

    YanıtlaSil
  2. teknoloji çok hızlı değişiyor. Üstteki yorum gibi kendiliğinden asanların çıkması dileğiyle :)
    sevgiler

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler