Aileler 1 numarayı seçti: Mamajoo PES BiberonAnne ve bebeklerin gözdesi Mamajoo en beğenilen beslenme ürünü seçildi.

Tasarımı ve kalitesiyle anne ve bebeklerin gözdesi olan Mamajoo, Türkiye’nin en beğenilen beslenme ürünü seçildi. Her yıl Eylül ayında Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen, anne-bebek ürünleri sektörünün en prestijli fuarlarından Kind und Jügend ile Baby & Kid Store tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ankette 10.000’i aşkın tüketici oy kullandı. Mamajoo birincilik ödülünü fuarda gerçekleştirilen törenle aldı. 

Mamajoo PES Biberonlar Avrupa’nın PES biberon üretebilen iki tesisinden birinde, en son teknoloji ile üretiliyor. Tamamen yerli üretim olan biberonlar, bebeklerde gaz oluşumunu önlemeye yardımcı anti-kolik valf sistemi, anne göğsüne yakın formdaki biberon emziği, sızdırmaz kapak, tutmayı kolaylaştıran ergonomik kavisler ve daha dengeli olmasını sağlayan geniş taban gibi özellikleriyle bebeklerin sağlıklı gelişimine yardımcı olurken ailelerin hayatını kolaylaştırıyor.

---


Annelerin ve bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi ve sağlıklı şekilde karşılayabilmek amacıyla Grup Baby'nin kardeş şirketi olan ABC Lisans tarafından üretilen Mamajoo, Türkiye'de üretilen ilk ve tek Bisfenol-A içermeyen (%0 BPA) PES biberonu ile anti-kolik valf sistemli biberon emziği markasıdır. 
Bebek sağlığı ön planda tutulan Mamajoo'nun ürün gamında PES biberonların yanı sıra PP biberonlar, biberon emzikleri, biberon kapatma halkaları, yalancı emzikler, eğitici bardaklar ve sızdırmaz bardak uçları, beslenme kaşıkları, anne sütü/mama saklama kapları, göğüs pompaları, silikon göğüs ucu koruyucuları, göğüs pedleri, biberon&mama ısıtıcılar ve buharlı sterilizatör gibi bebek bakım ürünleri bulunuyor. 
Tüm Mamajoo ürünleri ISO 9001 belgeli en son teknoloji kullanılan üretim tesislerinde Avrupa Birliği Standartları ve gıdaya uygun olarak en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.


Yorumlar