Cotton-Box ile sonbahara sıcak bir geçiş...


Birbirinden güzel süslenmiş ev tekstili satan dükkanların önünden geçerken cazibeye kapılıp bir tane alırsınız. Aynı heyecan ile yıkayıp, ütüleyip serersiniz...Daha ilk yıkamada heyecan yerini, hayal kırıklığına bırakır çoğu zaman...  Modeline, güzel renklerine hayran olup çoğu zaman etiketini okumadan alıp sağlığımızın odak noktasına sereriz. Bir çoğunun polyester karışımı olduğu ve hatta Çin malı olan ev tekstil ürünlerinin dolu olduğu günlerde pamuğu baş tacı yapan, adında taşıyan Cotton Box sonbahar & kış koleksiyonu için bloggerlara özel bir lansman yaptı.

Denizlide tamamen yerli malı olan ve doğal pamuk ile üretim yapan firma benim en sevdiklerimden aslında...
Bu sezon dantel ağırlıklı sonbaharın romantizmini, melankolisini yansıtmış koleksiyonuna... Ürünlerde, lansmanda çok başarılıydı. Ancak bir kez daha Nihat beye buradan teşekkür etmek istiyorum. Zira kendisi bloggerları çok önemseyen bir marka sahibi. Blogger annelerden gelen bir yorum üzerien bu sezon koleksiyonuna anne- çocuk kombinini de eklemiş. Yaklaşık 2 sene aynı odada uyuyan ebeveynler için çok tatlı bir düşünce... 

İşte Ritz-Carlton otelde gerçekleşen lansmandan kareler...

Yorumlar

 1. enn sevdiğim, en kıyamadığım yerli tekstil markasıdır ki anne-çocuk kombinlerinden henüz haberim yoktu, saldırmam lazım (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten doğal olmasi ve modayı takip etmeleri çok basarili

   Sil
  2. Gerçekten doğal olmasi ve modayı takip etmeleri çok basarili

   Sil

Yorum Gönder

Tesekkurler