Banyosuna önem veren kadınlar için pratik bir tasarım uygulaması: Kale360.com

Banyonuz eskimiş fayansları, eski moda vitrifiyeleri ve mobilyaları ile oldukça kötü görünüyor ve yenilenme sinyalleri veriyorsa, harekete geçme zamanı gelmiş demektir. Banyonuzu yenilerken sizi oldukça zorlu ve uzun bir sürecin beklediğini düşünebilirsiniz. Ürünleri seçim aşaması, tasarımı, tadilatlar, montaj ve daha birçok detay gözünüzü korkutabilir. Ancak bu işte yükünüzü biraz olsun hafifletecek bir yardımcı arıyorsanız, Kale360.com ile tanışmanın tam sırası. 

Kale360.com’un yenilikçi banyo tasarım programı yerinizden kalkmadan hayalinizdeki banyoyu tasarlamanızı sağlıyor. Kullanımı oldukça kolay olan bu uygulama ile Kale360.com web sitesi üzerinden banyonuzun planını kendiniz oluşturabiliyorsunuz. Üç adımda hayalinizdeki banyoyla buluşturan bu program, hızlı ve pratik sistemiyle fazla vaktinizi almıyor. Ayrıca banyonuzun yerleşim planı ve içerisinde kullanacağınız ürünleri belirleyeceğiniz için geriye sadece ufak tadilat ve montaj kısmı kalıyor.
Kale360’ın sağladığı bu uygulama sayesinde banyonuzun planını kolayca yapabilir Çanakkale Seramik ve Kalebodur Seramik’in birbirinden güzel modelleri ile Kale’nin zengin koleksiyonundan seçeceğiniz ürünlerle şık bir banyo tasarlayabilirsiniz. Bu pratik uygulamadan yararlanabilmenizin tek şartı Kale360.com’a üye olmak. Siteye üye olduktan düşlediğiniz banyoya kavuşmanıza hiç kimse engel olamaz.
Uygulamada işe banyonuzun şeklini seçerek başlıyorsunuz. Ardından döşemek istediğiniz duvarı belirleyip istediğiniz banyo malzemelerini plana yerleştirmenizle banyo tasarımınız hazır hale geliyor. Kale360.com’da Kale’nin birbirinden güzel ürünleri kullanışlı ve şık bir banyo tasarlamanız için sizi bekliyor.
Banyo dekorasyonu için banyonuzun planını yaparken sahip olduğunuz alanın ölçülerini göz önünde bulundurmanız çok önemli. Küçük bir banyoya sahipseniz, mekanı daha geniş ve ferah göstermek için lavabonun üzerinde büyük bir ayna tercih edebilirsiniz. Ayna ortama derinlik katacağı için banyonuzun olduğundan daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Dar banyolarda en çok ihtiyaç duyulan şey fazladan depolama alanıdır. Eğer geniş bir saklama alanına ihtiyacınız varsa, banyo planınıza çekmeceli bir boy dolap eklemeyi ihmal etmeyin. Ancak banyonuzun ölçülerini düşünerek, fazla yer kaplamayacak ince ve uzun bir model seçmeye özen gösterin. Kale’nin Bond modeli beyaz boy dolabı ile banyonuza sade ve modern bir hava katabilirsiniz. Banyonuza biraz canlılık katmak için çiçek desenli seramikler kullanabilirsiniz. 
Hoşunuza gitmeyen bir detay olduğunda seçiminizi değiştirme şansınız da var. Ayrıca seçtiğiniz her ürünü banyonuzun ebadına göre boyutlandırma imkanına sahipsiniz.  
Tasarımınızı sonlandırdıktan sonra planınızı panoramik veya 3D görüntü kalitesi ile gerçeğe yakın bir şekilde görüntüleyebilir, hazırladığınız tasarımı eşiniz veya arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Üstelik farklı banyo tasarımları yaparak seçenekleri arttırabilirsiniz. Tasarıma başlamadan önce Kale360’ın zengin foto galerisinde yer alan banyo tasarım örnekleri de size fikir verebilir.
Kale 360’ın bu yenilikçi uygulaması sayesinde, evinizde yerinizden kalkmadan banyo tasarlamanın keyfine varacaksınız. Sahip olmak istediğiniz banyonun ne kadara mal olacağını tek adımla hesaplatıp hemen satın alma işlemine geçebilirsiniz. Kale360 ile hayalinizdeki banyoyu tasarlamak için hemen www.kale360.com web sitesini ziyaret edin, kendi banyonuzu kendiniz tasarlayın.

Bu bir reklamdır.

Yorumlar

En çok sevilen yazılar