VITALIS LIFE YENİ KÜRLERİNİ TANITTI


Bahar gelince insan doğayla birlikte tazelenmek istiyor, arınmak istiyor bütün kışın kasvetinden...

Tam böyle hissederken mail kutumda Detoks Kürlerinin tanıtımı ile ilgili davet mailini görünce hemen incelemek istedim.

Kişilere özel hazırlanmış meyve suları ile sağlıklı yaşama öncülük etme gayesini taşıyan Vitalis Life ne yazık ki bir cenazemiz sebebiyle benim katılamadığım bir blogger etkinliğinde yeni kürleri ve kitabın tanıtımını yaptı.

İşte o günden ve kürlerden bazı bilgiler... Şahsım adına ilk fırsatta edinip tecrübelerimi de yine burada paylaşmak...;)

Transformasyonel Sağlık Koçu Cenk Kıral’ın ‘Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabının tanıtımıyla başlayan lansman,  Uzman Diyetisyen Gizem Keservuran’ın konuşmasıyla devam etti. Lansmanda Gizem Keservuran, Vitalis Life’ın yeni kürlerini ve kürlerin sağladığı faydaları anlattı.

Şehir hayatının getirdiği stres yükünün kişileri ruhen ve bedenen yorduğunu belirten
Uzman Diyetisyen Gizem Keservuran, juice’ların yaşamamıza girişiyle ilgili şunları söyledi: Değişen yaşam koşullarında ruhumuza ve bedenimize doğru bakma yollarını keşfedip, bunları hayatımıza adapte etmeliyiz. Gün içerisinde maruz kaldığımız stresin yan etkilerinden kurtulmak için işe bedenimizden başlamalıyız. Herkesin belirli aralıklarla vücudunu dinlendirmeye ve vücudunu temizlemeye ihtiyacı var. Kanı temizleyen, vücudu toksinlerden arındıran, güne zinde başlamayı sağlayan detoks, vücudunuzun dinlenmesini ve sağlığına kavuşmasını sağlıyor. İşte Vitalis Life bu noktada hazırladığı juice karışımlarıyla devreye giriyor. Kilolarca sebze ve meyveden elde edilen Vitalis Life juice karışımları ile faydalı enzimler hücrelere direkt ulaşarak detoks ve yenilenme çalışması başlatıyor. Vitalis Life juice kürleri ile kişilerin enerjilerini artırmalarına ve ideal kiloda kalmalarına yardımcı oluyoruz. dedi.

Vitalis Life, Burn Fat, Fit Mother ve Bride Detox gibi yeni kürleriyle evlilik hazırlığında olanlardan anneliğe yeni adım atanlara, zayıflamak isteyenlerden besin takviyesi almak isteyenlere kadar farklı ihtiyacı olan kişilere çözüm buluyor. Vitalis Life’ın yeni kürleriyle tanışan katılımcılar, juicing’in getirdiği faydaları da Transformasyonel Sağlık Koçu Cenk Kıral’dan dinlediler.

Türkiye'de juicing kavramı üzerine yazdığı kitabı ile bir ilke imza atan Cenk Kıral,  sağlık sorunlarıyla uğraşırken tesadüfen tanıştığı juicing’in faydalarını,Juicing ile Gelen Sağlık’ kitabında topladı. Kıral, hazırladığı kitapta juicing'in ne olduğunu, nasıl yapıldığını ve ne işe yaradığını anlatıyor. Ayrıca kitapta, ciddi hastalıkları juicing yaparak atlatanların gerçek hikâyeleri ve sağlıklı yaşama adım adım geçmenin basit ama etkili metotları yer alıyor.

Vitalis Life’ın özenle hazırlanan juice karışımları, vücudun ihtiyacı olan bütün besin değerlerini içeriğinde barındırıyor. Hiçbir besin değerini kaybetmeden her sabah kişiye özel hazırlanan Vitalis Life juice karışımları, kişilerin isteğine göre İstanbul’un her bölgesinde ofis veya evlerine teslim ediliyor. -en çok da buna sevindim :) -

Yorumlar

  1. Ne güzel bir etkinlik olmuş... Keşke Ankara'da da olsa :)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler