ÇOCUKLAR SUYUN BÜYÜLÜ DÜNYASINDA GEZİNTİYE ÇIKACAK


Yaşam kaynaklarımızı doğru kullanmayı çozuklarımıza öğreten, bu amaçla sosyal sorumluluklarının farkında olan WILO markası, suyun verimli kullanılması konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. 


“Suya Yön Veriyoruz” adlı bir kitapta suyun vücudumuz, çevremiz, dünyamız için neler ifade ettiğine dair zengin bir içerik ve değerli bilgiler çocukları bekliyor. WILO bu anlamlı kitabı tüm çocuklara armağan ediyor.

Çocuklar, suyun büyülü dünyasında kısa bir gezintiye davet ediliyor. Suyun, vücudumuz, çevremiz, dünyamız için neler ifade ettiğine dair zengin bir içeriğe ve değerli bilgilere yer verilirken, edinilecek küçük tasarruf alışkanlıklarıyla suyun geleceğe taşınabileceği vurgulanıyor. Bu değerli bilgilerin yanı sıra içindeki eğlenceli küçük oyunlar da kitaba renk katıyor.

Suyun verimli kullanılması konusunda farkındalık yaratmak için kitap çalışmalarından fotoğraf yarışmasına ve su yürüyüşü gibi etkinliklere varana kadar pek çok proje gerçekleştiren WILO, “Suya Yön Veriyoruz” adlı kitabı tüm çocuklara armağan ediyor.

Bir anne olarak bu duyarlı firmaya çocuklarımıza olan desteğinden ötürü teşekkür ederim.
-Obir Anne ;)Yorumlar

  1. Harika ! Bu kitabı nasıl temin edebiliriz peki ?

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler

En çok sevilen yazılar