99 BEBEK BAKIM ÜRÜNLERİ

Bebeğinizin son derece hassas olan cildi kolay tahriş olmaya müsaittir. Bu nedenle bebeklerin cildinin iyi bir şekilde korunmaya ihtiyacı vardır. Bebeğinizin sağlıklı ve yumuşacık bir cilde sahip olmasının en iyi yolu ise doğal ürünler kullanmaktan geçer. Bebek şampuanından banyo yağına, pişik kreminden bebek losyonuna kadar doğal bebek bakım ürünleri ile bebeğinizin cilt bakımı için geniş seçenekler sunan 99, doğal yapısı ile fark yaratıyor.
Minik bebeğinizin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiş 99 doğal bebek şampuanı ile bebeğinizin saç telleri kırılmadan ipeksi bir yumuşaklığa kavuşuyor. İçeriğindeki zeytinyağı bebeğinizin saçını nemlendirip beslerken, papatya özü ise tahriş olmuş ciltleri yatıştırıp rahatlatıyor. Böylece banyo saatleri hem siz hem de bebeğiniz için keyfe dönüşüyor. 
 
Bebeğinizin cildini koruyup yumuşacık bir dokunuş katmak için 99 bebek yağı ideal bir seçim olabilir. Jojoba yağı ile A ve E vitamini içeren bu doğal bebek yağı, bebeğinizin cildini nemlendirip besliyor. Ayrıca antioksidan etkisiyle cildi dış etkenlerden ve güneşin zararlı UV ışınlarından koruyarak yara ve yanıkların çabuk iyileşmesini sağlıyor. 99 doğal bebek yağı cildinize olduğu kadar saçlar için de etkili. Bu yağı banyo öncesi saç derisine uygulayarak bebeğinizin saç derisinde oluşan konakları yumuşatabilirsiniz.
Bebeğinizin hassas cildini pişiğe ve kızarıklıklara karşı koruyan 99 pişik önleyici krem ise en iyi yardımcınız olmaya aday. Cildi koruyucu etkisi ile tahrişlerin oluşumunu önleyen 99 pişik kremi, içeriğindeki ekinezya ve Hamamelis Virginiana bitkileri sayesinde yaraların hızla iyileşmesine yardımcı oluyor. Ayrıca bebeğinizin tenini besleyerek cildine ipeksi bir yumuşaklık katıyor.
Bebeğinize doğal bir bakım sağlayan 99 bebek bakım serisini saf formülü sayesinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 99’un diğer ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için 
www.99.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar