Meme Kanseri Biliçlendirme ( sosyal bir mimlemedir.)

Blog camiasında oldukça kullanılan mimleme ( başka blogları linkleyerek tanıtımlarını sağlamak amacıyla yapılan aktivite) çeşitlerine saygı duyuyorum ancak çok fazla katılamıyordum. Oysa blogları dolaşırken keşfettiğim THE HELLEAVEN daki bu post beni çok etkiledi..
 
Kadınların en sık rastlanan ve en çok kayba sebep olan Meme Kanserini bilinçlendirmeye yönelik olan mimleme olayına bende nail oldum..
 Bu mimi blogunda yayınlayarak insanları biliçlendirmek isteyenlerin yapması gereken tek bir şart var. Pembe eşyalarımızın fotoğrafını çekip ''Meme Kanseri Biliçlendirme Mimi'' başlığı altında bu fotoğrafı paylaşmak ve mime dahil edebildiğimiz kadar çok insan dahil etmek.
-
Mimlediklerim;
 

Yorumlar

 1. Bu mimlerden okuyan bir kadın bile meme kontrolunu yaptırdıysa ne mutlu ihmal edilmemesi gereken birşey sevgiler...

  YanıtlaSil
 2. Bloğunuzdaki makalelerinizi oldukça faydalı bulduk, Kontör34 firması olarak bloğunuzu yakından takip etmekteyiz

  YanıtlaSil
 3. Mimi en kısa sürede yayınlayacağım teşekkürler...

  YanıtlaSil
 4. Bilinçlenmek önemli. En kısa zamanda mimlemeye karşılık vereceğim arkadaşım.

  YanıtlaSil
 5. Selam, linki gördüm, ama iki gündür fotoğraflamak için pembe bir şeyler arıyorum, meğer benim pembe pek bir şeyim yokmuş onu anladım. Bu gün yarın mimi yayınlayacağım. Sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Bağlantı adresini ben de en kısa zamanda yayınlayacağım.
  Teşekkürler,

  YanıtlaSil
 7. mügecim son zamanlarda bloğa uzak düşünce geç gördüm.azıcık hastayım yine yarın pembe bişeyler bulup (inşallah) :) en kısa zamanda yayınlayacağım.ve bana göre en anlamlı mim bu olmuş teşekkürler tekrar sevgiler..

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler