Çocuklarınızda yapabileceğiniz keyifli etkinlikler... (İstanbul)

Kızımla her fırsatta birlikte paylaşımlar yapmayı çok seviyoruz. Onun kişisel ve duygusal becerilerinin geliştirilmesi için her fırsatı değerlendirmeye çalışıyoruz.


Hafta içi iş yoğunluğundan birbirimize hasret kaldığımızdan her anı ona güzel anı kalacak şeylerle doldurmaya çalışıyorum.İstanbul'da yaşayan ve benim gibi düşünen annelerle önümüzdeki dönem etkinliklerimi paylaşmak üzere..Kim bilir belki karşılaşırız bile ;)***
Çocuklarla Kitap Çemberi 15 Mayıs'tan itibaren her perşembe saat 13:00'de halka sanat/ galeri'de!

Maymun Kral'ın ,Oburcuk Keskin Diş'in, kanatlı kediler, sihirli şemsiyeler, küçük kara balıklar ve daha nicelerinin dünyasına dalıyoruz. Kitabını kapan gelsin! Biz gidiyoruz bekleriz :)

**Nezahat Gökyiğşt Botanik bahçesinin muhteşem bir etkinlik kitapçığı var. Bu linkten indirebilirsiniz.


 **Trump AVM'de çocuklara özel alanlar var. Hatta bazı markaların sadece cocuklar için hazırlanmış dükkanları var. Çoğu zaman gidiyoruz anneler için çok pratik..Atölyesi oldukça keyifli..

ATOLYE:
2-12 yaş aralığındaki çocuklar, haftanın her günü 11:00 - 21:00 saatleri arasında yapılan bilimsel, interaktif ve eğlenceli atölye çalışmalarıyla bilgi ve becerilerini geliştiriyorlar.

Ayrıntılı bilgi için;
Telefon Numarası: 0212 348 78 25** Galleria AVM'de ücretsiz çocuk tiyatroları her hafta oluyor..Zaman zaman katılabilirsiniz. Aracı olmayanlar için ring seferleri mevcut.
iletişim
Galleria Alışveriş Merkezi Sahilyolu ATAKÖY / İSTANBUL
T: 0212 559 95 60
E: galleria@galleria-atakoy.com.tr


 

Yorumlar