Bebeğinizin cildini Mustela'ya emanet edebilirsiniz...

Arya kız ataopik egzama cildine sahip bir bebekti. Bu sebeple şampuan ve kremlerine çok didkkat etmek durumundaydık. Üstelik ilk bebeklik dönemlerinde sıklıkla karşılaşılan konak sorunumuz vardı.


Bir arkadaşımızın önerisi le tanıştığımız Mustela hala can kurtaranımız :) Atopik dermatit olan cildi Mustela şampuanın da desteği ile bitti gibi.

Yılın son haftalarında Mustela'nın düzenlediği lansmana katılıp son yenilikleri sizin için dinleyip derledim. İşte henüz kullanmayan ve kullanmayı düşünen anne ve anne adayları için Mustela...

MUSTELA bebeğinizin cildinin geleceğini korumak için cilt bakım ürünlerini yeniden formüle etti.Bebeklerin cildinin hassas ve kırılgan bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. Fakat araştırmacılar ayrıca bilinmeyen bir zenginliğe sahip olduğunu keşfettiler. Doğuşta maksimum seviyede olan zengin kök hücreler, ilk yıllarda özellikle cilt bariyerinin henüz gelişimini tamamlamamış olması nedeniyle dış ataklara karşı savunmasızdırlar. Bu eşsiz kök hücre rezervi, bebeğinizin cildinin gelecekteki sağlığı için çok önemlidir. 10 yıllık araştırma ve büyük buluşmalar sonrasında Mustela, bu eşsiz kök hücre rezervini koruyarak bebeğinizin cildinin hem bu gününü hem de yarınını korumak için cilt bakım serisini yeniledi.%92 doğal kökenli içeriği olan ürünlerde paraben, phthalate, phenoxyethanol içermemektedir. Ve GDO2lu bitkilerle yer verilmiyor. Bu gerçekten muhteşem.

 Yavrularıyla gelen anneler için çok hoş hazırlanmışlar, gerçi katılım yoğun olduğundan biraz yetersiz  geldi mekan ama keyifliydi. Oyun ablaları ile çocukların çok eğlendiği belliydi:)

Daha fazla konuyla ilgili paylaşım görmek isterseniz aşağıdaki hashtag ı tıklayabilirsiniz. 
 #mustelailemutlubebekler

Kaynak Hürriyet AileYorumlar

  1. Mustela benim de kızların doğumundan beri kullandığım bir marka,arada farklı markalar da denemedim değil hani ama hiçbiri bunun yerini tutmadı!

    Etkinlik malesef pek başarılı değildi mekan kapasitesinin üstünde davetli çağırılınca sıkıntı oldu ama ben hiç olmazsa senin gibi sık görüşemediğim kişileri gördüğüme sevindim :))

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler