IBS anne cocuk fuarında bir etkinlik haberi...

Bu haftasonu çocuklar Vitringez.com ile çanta boyuyor!Türkiye'nin moda arama motoru Vitringez.com, bu haftasonu İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda 4 yaş üstü çocuklar için çanta boyama atölyesi düzenliyor.

Modada trendleri belirleyen Vitringez.com, 13-15 Aralık’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en trend ve en çok ziyaret edilen fuarı İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’nda 4 yaş üstü çocuklar için çanta boyama atölyesi düzenliyor.

Üç gün boyunca kısa aralıklarla devam edecek olan atölyede, katılımcılara neşeli ve uzman bir ekip eşlik edecek. Çocuklar, hayal gücüne dayalı desenleri, doğa dostu bez çantalar üzerine taşıyacak ve yaratıcılıklarını sergileyerek ailelerine unutulmaz birer hatıra bırakacaklar. 

Vitringez hakkında
Alışveriş ve moda tutkunu internet kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirilen Vitringez, Türkiye’nin moda arama motoru. Giriş ve kullanım için üyelik gerektirmeyen kullanıcı dostu web sitesi ile modaseverlere kapılarını açan Vitringez, aynı zamanda, kadın, erkek, çocuk ve bebek kategorilerinin dâhil edildiği kapsamlı arama motoruyla online mağazaların internetteki en iyi takipçisi. Moda, stil ve trend haberlerinin yer aldığı bloğu ile birlikte başlı başına bir moda platformu oluşturan Vitringez, deneyimli pazarlama uzmanları, profesyonel IT mimarları ve modayla yaşayan trend takipçisi bloggerlardan oluşan ekibiyle, moda ve e-ticaret sektörlerinde alışveriş alışkanlıklarını değiştiren "modanın Google'ı" olarak ön plana çıkıyor.   
www.vitringez.com


13 aralıkda Arya Kızla ordayız...Görüşelim...Tanışalım...

 

Yorumlar