3. hobi etkinliği ile giden hediyelerim...

Hobisever blogların eşilk ettiği 3. etkinliğimiz de sona gelmek üzere... Bende hediyelerimi hazırladım ve eşleşmiş olduğum dikiş konusunda uzamnlaşmış olan Fulya hanıma hediyelerimi gönderdim. Kendisine ulaştığı haberini alınca blogumda yayınlamak istedim.

Dikiş konusunda maharetli olduğundan kombinlerinde kullanabileceği şeyler hazırlamak istedim.
Umarım beğenmiştir ve severek kullanır...

İşte hediyelerimin gittiği blog FUL ATOLYE

Ve hediyelerim..

Keçe çiçek ile hazırlanmış el havlusu


Bluz, gömlek gibi üst kombinlerde kullanılacak keçe boncuk işlenmiş yakalarBu arada yoğunluktan paylaşamadığım iki etkinliği de burada paylaşmak isterim.
BebeğimGeliyor   blogunun düzenlediği bir çekilişe katılıp aşağıdaki sevimli çalışmayı kazandım. Bunu henüz 3 ay önce hayata gözlerini açan ve beni teyze yapan biricik yeğenim emir adına aldım.( henüz onun maceralarını paylaşmadım en kısa zamanda :) )

aysegül kobar design cok maharetli bir bayan mutlaka incelemenizi ve takibe almanızı öneririm.


Birde Hobi etkinliği sebebiyle tanıştığım güzel insan MAVI DUKKAN'ın düzenlediği Kupa etkinliği ile gelen hediyelerim. Gönderen ise yine maharetki bir blogdaş ATOLYE KEDI..

Her iki arkadaşıma keyifli organizasyon için teşekkür ederim ..Yorumlar

 1. Canım giden ve gelen hediyeler burada:))))
  http://znurundunyasi.blogspot.com/2013/12/3-hobi-etkinligi-ile-gelen-ve-giden.html

  YanıtlaSil
 2. Evet çok güzel bir etkinliğe ev sahipliği yapmışsınız ve gerçekten çok hoş şeyler seçmişsiniz. Güzel günlerde kullanılsın hepsi..:) Sevgiler.

  YanıtlaSil
 3. Müge Hanım cok keyifliydi sizinle tanışmak. Daha önce de söylediğim gibi bayıldım hediyelerime tekrar ellerinize sağlık. Çok teşekkürler. Ben de bugun yolladım. Umarım beğenirsiniz. Sevgiler

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler

En çok sevilen yazılar