Bebeğinizi güvenle besleyebilirsiniz...


Kızımın doğum öncesinde tecrübeli anne arkadaşlarımdan aldığım tavsiyelerle set olarak edinmiştim. Doğum sonrası kızımı emzirmek ilk etapta sandığım kadar kolay olmadığını görmüştüm. Bir hafta içinde göğüs ucu acısı yaraya dönmüş canımı acıtmaya başlamıştı... Bebegımı besleyemıyordum. O donem ımdadıma Philips Göğüs Kalkanı çok ciddi işe yaramıştı.. Alltaki havuzu sayesinde taşan sütlerim bile ziyan olmamıştı...

İşe dönüş sürecinde sağdığım sütleri güvenle biberonu ve uçlarını kızımda kullandım. Şimdi bir anne olarak içim rahat bir şekilde yeni annelere ve bebek bekleyen tüm taze annelere önerebilirim...

O bir Anne güvenle öneriyor...


Philips AVENT Natural serisindeki göğüs pompaları, biberonlar ve biberon emzikleri, bebeğinize hayata en doğal başlangıcı sunabilmek için emzirmeyi ve biberonla beslenmeyi kolaylaştırıyor

Her anne bebeğini en doğal şekilde beslemek ister. Annelerden ilham alınarak geliştirilen yeni Philips AVENT Natural Serisi, biberonların tasarımını ve dokusunu bebekler için en doğal hale getirirken, göğüs pompaları ile de annelere en rahat kullanımı sunuyor. Biberon ile beslenmeyi emzirmeyle en doğal şekilde birleştiren annelerin 1 numaralı tavsiyesi* Philips AVENT’in yeni Natural Serisi; göğüs pompaları, biberon emzikleri ve biberonları ile annelerin tüm ihtiyaçlarına yanıt oluyor.

İstanbul, TürkiyeBebeğini emzirirken rahat etmek anneler için çok önemlidir... Philips AVENT ve Philips Centre for Health and Well-being tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre annelerın yüzde 23’ü, emzirirken sırt ağrılarından çok şikayetçi olduğu için ilk 3 aydan sonra bebeklerine anne sütü vermeyi bırakıyor. Emzirme uzmanları ile birlikte geliştirilen Philips AVENT'in yeni Natural Serisi’nde bulunan Manuel ve Elektronik Göğüs Pompaları, annelere rahatlık sunacak ve bebeklerin daha fazla anne sütüyle beslenmesine imkan sağlayacak şekilde geliştirildi. Annelere daha rahat sağma pozisyonu sağlayan Philips AVENT Comfort Pompalar, sütün biberona aktığından emin olmak için annelerin öne doğru eğilmeleri sorununu ortadan kaldırıyor. Manuel pompaların ele uyumlu yapısı sayesinde pompalama işlemi daha az yorucu olurken, elektrikli pompalarda bulunan dört farklı ayar sayesinde anneler kendileri için en uygun olan ayarı seçebiliyor. Philips AVENT’in patentli beş yapraklı masaj başlıkları, bu seride de devam ediyor. Masaj başlıklarının daha yumuşak ve rahat dokusu, süt akışını harekete geçirerek daha fazla süt elde edilmesini sağlıyor.
Philips AVENT Natural Serisi Biberonları’nın tasarımları, bebekler için biberonla beslenmeyi de daha doğal hale getiriyor. Annelerden ilham alınarak tasarlanan yapısı ve eşsiz konfor sağlayan yaprakçılar, bebekler için göğüs ucuna yakın bir his oluşturuyor. Bu yapı, biberon emziğinin daha yumuşak ve esnek olmasını sağlıyor ve içeriye çökmeden bebeğin beslenmesine yardımcı oluyor. Biberon ile beslenmeyi emzirmeyle birleştirmeyi kolaylaştıran bu tasarım, hem anne sütüyle beslenen hem de ek gıdaya geçen bebekler için kolaylık sağlıyor. Ayrıca diğer tüm biberon emziklerinde olduğu gibi tatsız ve kokusuz silikon malzemeden üretilen biberon emzikleri, Natural serisinde de devam ediyor.

Philips AVENT Natural Serisi Biberonları’nda bulunan gelişmiş ve yenilikçi, özel antikolik valf sistemi ile havanın bebeğinizin midesine girmesi engelleniyor. Böylece bebeğiniz hava yutmuyor, kolik sancısının şiddeti de önemli ölçüde azaltılmış oluyor. Tutuşu kolaylaştıran ergonomik yapıya sahip Philips AVENT Natural Serisi Biberonlar’ın 125 ml ve 260 ml olmak üzere iki farklı çeşidi bulunuyor. Polipropilen malzemeden yapılan Philips AVENT Natural serisi biberonları BPA içermiyor.1’den 4’e kadar farklı seçenekleri bulunan delikleri ile bebeğinizin ihtiyacına ve besinin yoğunluğuna göre en ideal tercihi yapmanızı mümkün kılan Philips AVENT Natural Serisi Biberon Emzikleri, aynı biberonlarda olduğu gibi, eşsiz konfor sağlayan yaprakçıklı tasarımı sayesinde daha esnek. Anne göğsüne benzer yapısı ve şekli sayesinde emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirme daha da kolaylaşıyor. Geliştirilmiş ikili özel antikolik valf sistemi ile bebeğinizin hava yutmasını engelleyerek kolik sancısını azaltıyor.
Philips AVENT Natural Serisi’nde ayrıca aksesuar olarak satılan Patentli Masaj Başlığı’nın büyüğü de seçenek olarak sunuluyor. Masaj başlığının göğüs ucu ile uyum sıkıntısına son veren bu başlık, Philips Avent Comfort serisindeki tüm göğüs pompaları ile de uyumlu.
Philips AVENT Natural Serisi’nin hiçbir ürünü BPA maddesi içermiyor. Annelerin 1 numaralı tavsiyesi Philips AVENT’in yeni Natural Serisi, bebeğini doğal ve rahatça beslemek isteyen annelerin vazgeçilmezi olacak.
FİYAT:
Philips KOD
GÖĞÜS POMPALARI
SCF330/60
Natural Manuel Göğüs Pompası
134,90 TL
SCF332/01
Natural Elektronik Göğüs Pompası
399,90 TL
SCF167/01
Natural Pompa Masaj Başlığı Büyük
20,00 TL
Philips KOD
NATURAL BİBERON EMZİKLERİ
SCF651/27
Natural Biberon emziği, 1 delik, Yenidoğan 0m+ 2'li
18,90 TL
SCF652/27
Natural Biberon emziği, 2 delik, 1m+ 2'li
18,90 TL
SCF653/27
Natural Biberon emziği, 3 delik, 3m+ 2'li
18,90 TL
SCF654/27
Natural Biberon emziği, 4 delik, 6m+ 2'li
18,90 TL
Philips KOD
NATURAL PP BİBERONLAR
SCF690/17
Natural PP Biberon 125ml tekli
24,90 TL
SCF690/27
Natural PP Biberon 125ml ikili
39,90 TL
SCF693/17
Natural PP Biberon 260ml tekli
29,90 TL
SCF693/27
Natural PP Biberon 260ml ikili
49,90 TL

* Aralık 2011’de Amerika, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya, İspanya, Rusya ve Çin’de bebek bakım ürünleri ve markalarının kullanıcısı olan 36.000’den fazla kadın üzerinde yapılan TNS online memnuniyet anketi sonuçları esas alınmıştır.

Yorumlar

 1. benim kızım 2 ay nerdeyse emmedi ve hastahane tipi süt sağma maknası kiralamıştım ve inanaılmaz memnun kaldım..ama bu pompada çok iyi..

  YanıtlaSil
 2. Arkadaşım ben de bu ürünü ilk kızımda kullandım ve ben de şiddetle tavsiye ediyorum.

  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 3. merhaba, bende çalışan anne olarak kızıma süt bırakmak zorunda kaldım.Bende normal sağma yaptığım wee marka biberondan Dr.Browns biberona aktarıyo kızıma öyle içiriyordum.Dr brownın içi çubuklu bebeklerde gaz yapmayı önlüyor.2,5 yaşına geldi halen aynı biberonu kullanıyor.

  YanıtlaSil
 4. merhaba ben avent annesi müge,

  sizlerin katılımıyla çok güzel bir etkinlik oldu. ne iyi ettiniz geldiniz.

  meme ucu yaraları pek cok anneyi zorlayan bir konu. bu konuda çözüm üretebilmek için şu önerileri paylaşmak isteriz: http://www.hamileveanne.com/2010/09/27/emzirememe-sorunu-ile-basa-cikma-rehberi/

  umarız işinize yarar.

  sevgiler.

  YanıtlaSil
 5. Blogunuza bayılıyorum, fotoğraflar bir harika. Bence bu ve benzeri fotoğraflarla Şifa Hastanesi'nin www.instabebek.com yarışmasına katılmalısınız. Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tesekkur ederız ancak ben her bebegın guzel oldugunu dusunuyorum o yuzden en guzelını arama fıkrıne cok sıcak bakamıyorum, sevgıler

   Sil

Yorum Gönder

Tesekkurler

En çok sevilen yazılar