Okudum, Yorumladım- İtalyanca Aşk Başkadır...

 İtalyanca Aşk Başkadır...- Maevey Binchy


Kardeşimin küçük yeğenini ziyarete geldiğinde elinde gördüğüm kitaba hemen saldırdım...Uzun zamandır gördüğüm ancak elimin bir türlü değmediği bu çok satan kitap sonunda ellerimdeydi..Ancak vaktim yoktu, zira kardeşimin okulundan ödünç aldığı kitapla geri dönmesi gerekiyordu...Bende o 2 günde çorba karıştırırken, kızı sallarken, uyunca kısaca bir çırpıda okuduğum bu kitabı koşulsuz herkese tavsiye ederim..

--Kitap İrlanda ve İtalya arasında geçen; birbirinden alakasız ama aslında bağlı bir grubun akşam dersleri ile geçiyor...Baş kahraman Signora hayran olunmayacak biri değil...Ben şahsen hala o kahramanlarla yaşıyorum etkisinden çıkabilmiş değilim.. :)


26 yıl bir aşk uğruna ailesini, memleketini tüm bağlarını koparıp bir adamın peşinde hiç tanımadığı dilini bile bilmediği bir ülkede geçiriyor...Evlenmesini, çocuklarının büyümesini görerek üstelik... Kim yapar? Kim?
Signora....Okuyun..Hala okumayan varsa benim gibi :=)

Sevgiyle

Yorumlar

 1. uzun zaman oldu bu kitabı okuyalı ama bir kez daha okuyabilirm.maeve bincy 'nin diğer kitaplarınıda tavsiye ederim ,sevgiler

  YanıtlaSil
 2. merak ettim şimdi bak :) sıradak kitabım bu olsun :)

  YanıtlaSil
 3. Çok tatlı kitaptı. Bende okumuştum. Güzel bir tavsiye olmuş. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 4. Tavsiyen için teşekkürler Mügeciğim. İlk fırsatta okuyacağım:)

  YanıtlaSil
 5. Yıllar önce okumuştum bu kitabı gerçekten başkaymış italyanca aşk:)))

  YanıtlaSil
 6. bu kadının tüm romanlarını okudum hepsi çok hoş çok akıcı

  YanıtlaSil
 7. bu kadının tüm romanlarını okudum hepsi çok hoş çok akıcı ama yalnız kadınlar sokağı daha bir başka

  YanıtlaSil
 8. Maeve Binchy İrlanda'da yaşıyormuşsunuz hissi veren, son derece akıcı ve hayatın içinden hikayeler yazan nefis bir yazar. Bu tarz romanların kraliçesi bana göre. Hemen her kitabını yutarcasına okudum.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Tesekkurler

En çok sevilen yazılar