Çocuklara özel rahatlık sağlayan sandaletler

Kış boyunca kalın çoraplar ve kapalı ayakkabılar arasında sıkışıp kalan ayaklar sonunda özgür.. Çocukların rahatlıkla kullanabileceği yaz modellerini sizin için burada topladım...


Sosyal Yardım kampanyaları ile kalbimizi fetheden Akınal Bella
Yerli ayakkabı üreticisi olan Akınal Bella, son dönemlerde özellikle çocuklar için yapılan yardım kampanyalarına verdiği destekten ötürü kalbimi kazanmıştı. Geçen kış yaklaşık 1000 çocuğa gönderdikleri botlar imkanları kısıtlı minik ayakları ısıtmış bir çok vakıfa da destek olmuştu. 

Yaz döneminde de yine rahatlık ön planda olan terlik ve sandaletler 20-50 TL arasındaki ekonomik fiyatları ile ayrıca çok da şık. Trendyol,  Hepsiburada gibi e-satış platformlarından edinebileceğiniz gibi kendi sitesinden de ulaşabilirsiniz. 
Anti-mikrobik iç tabanıyla fark yaratan Timberland
Kendi trendlerini kendi yaratmayı sevenlerin markası Timberland, yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de ısınan havalarda  konfor ve dayanıklılık vadediyor. 

Timberland'in ikonik  çocuk sandaletleri hafif ve su dostu deri malzemesi sayesinde hem şehirde hem de tatilde, çocukların gün boyu diledikleri gibi hareket etmelerini, rahatça vakit geçirebilmelerini sağlıyor. Darbelere karşı koruma sağlayan burnu kapalı model ise Anti-mikrobik Sanitized® iç tabanıyla fark yaratırken Timberland çocuk sandaletleri hafif Eva tabanı ile gün boyu konfor sunuyor.

Unisex Timberland çocuk sandaletleri 23-39 arası numaralarda, renk alternatifiyle 249TL -  299TL arasında fiyatlarla tüketiciyle buluşuyor.


Pembe, lacivert, gri, yeşil renkli sandaletlerin, darbelere karşı ekstra koruma sağlayan burnu kapalı modeli de mevcut.
Ailemizin spor tedarikçisi Decathlon
Türkiye pazarına girdiği günden itibaren bizi doğa ile kucaklaştıran spora bağlayan Decathlon doğa, spor malzemelerinde hem çeşit hem fiyat avantajı sunuyor. Doğaya uyum sağlayan rahatlık ön planda olan çocuk sandaletleri de tercih edilesi durumda..

bir çok şehirde olan mağazalarının yanında e-satış platformlarından da kolaylıkla temin edebilirsiniz. Fiyatlar 29,90 - 149,90 arasında değişiyor.

Yorumlar