Pırlanta Tektaş Yüzük Seçiminin Pratik YoluEvlenme teklifinde bulunacak olanlar, eşine şık bir evlilik yıldönümü hediyesi almak isteyenlerin yakında markajında tek taş yüzükler var. Ancak pırlanta tektaş yüzük denilince erkeklerin aklı da bir hayli karışıyor. Hangi modeli seçmeleri gerektiği ya da ne kadar bütçe ayırmaları gerektiği gibi konular adeta bir kaosa dönüşüyor. Oysa tektaş yüzük seçimi yapmanın gayet kolay bir yolu var. Bu da klasik eleme yöntemidir ve her daim işe yarar! Bütçenizi de seçeceğiniz tasarıma göre bir fiyat araştırması yaparak belirleyebilirsiniz.Peki, eleme yöntemini nasıl uygulayacaksınız? Öncelikle hediye alacağınız ya da evlenme teklifinde bulunacağınız kişinin aksesuar zevklerini gözden geçirmenizde fayda var.  Hangi takı modellerini kullandığını gözden geçirirken şu sorulara yanıt bulmalısınız:
o   Sade tasarımları mı seçiyor, yoksa gösterişli modelleri mi?
o   Takıları gümüş rengi mi yoksa altın rengi mi?
o   Kullandığı tasarımlarda işleme detayları var mı?
Bu sorular çok basit gibi görünebilir ancak sizi en doğru tektaş yüzük modelini seçmeye götürecek olan yol bu soruların yanıtlarından geçiyor.  Sonrasında mevcut tektaş yüzük modellerine göz atmaya başlayabilirsiniz.
ü  İlk Aşama
Bu esnada ilk sorumuzun yanıtına  uymayan yüzük tasarımlarını eleyin. Şayet hediye alacağınız kişi sade tasarımları seviyorsa gösterişli bir görünüm sergileyen tektaş yüzük modellerini eleyebilirsiniz.
ü  İkinci Aşama
Kalan tek taş yüzük modelleri arasından yapacağınız eleme ikinci sorumuzun yanıtı olacak. Tektaş yüzükler genellikle beyaz altın kullanılarak dizayn ediliyor ancak sarı altın kullanılarak hazırlanan tasarımları da kolaylıkla bulabilirsiniz.  Bu doğrultuda beyaz altın ya da sarı altında hazırlanmış olanları elemeniz gerekiyor.
ü  Son Aşama
Son aşamada çeşitli işlemelerle detaylı bir görünüm kazandırılmış olan yüzük modellerini ya da sade olan tasarımları elemeniz gerekir. Çünkü işleme detaylarını bazı kadınlar çok seviyor olsa da bazı kadınlar bu detayın kullandığı takılarda olmasını istemiyor.  Bu elemeyi de yapmanızın ardından kalan modeller arasından dilediğiniz tasarımı gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz. Altınbaş internet sitesi sizlere son derece geniş bir seçenek yelpazesi sunduğunda alışveriş için önerdiğimiz platform alıyor. Aynı zamanda fiyatları gayet uygun olması ve cazip ödeme kolaylıkları sunulması da dikkatlerden kaçmıyor. Mutlaka uğrayın!

Yorumlar