MomTalks, 3. kez anne-babalar ile buluşmaya hazırlanıyor


Bu yıl üçüncü kez düzenlenen MomTalks; 4 Mayıs Cumartesi günü Grand Pera Emek Sahnesi’nde; çocuklarını bilinçli olarak yetiştirmeyi önemseyen ebeveynler ile uzmanları bir araya getirmeye hazırlanıyor. Momtalks 2019; Doğa Rutkay, Tuluhan Tekelioğlu, Esra Akkaya, Aslıhan Onaran, Hande Birsay, Zeynep Selvili Çarmıklı, Mümin Sekman, Mehmet Şakiroğlu, Deniz Bayramoğlu, Akan Abdula ve Judith Malika Liberman gibi alanında profesyonel isimlere ev sahipliği yapacak.
Dr. Bahar Eriş’in fikir annesi olduğu MomTalks; Uğur Okulları ana sponsorluğunda düzenleniyor. Organizasyonun biletlerine, www.momtalks.com.tr ya da www.biletino.com üzerinden ulaşılabiliyor.   Türkiye’nin en kapsamlı anne-uzman buluşma platformu MomTalks, alanında uzman kişilerle aileleri bir araya getirmeye hazırlanıyor. ‘’Gelecek anneden başlar’’ sloganıyla üç yıldır düzenlenen MomTalks, 4 Mayıs Cumartesi günü saat 10.00’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde kapılarını açacak.

Anneliğin eğitimdeki kritik önemi konusunda farkındalık oluşturmayı amaçlayan MomTalks, alanında uzman 11 değerli ismi ağırlayacak. ‘İlham Veren Anneler’, ‘Şefkatli Aile, Şefkatli Toplum’, ’21. Yüzyılda Çocuk Yetiştirmek’ ve ‘Hayal Kuran Anneler’ oturumlarıyla ilham veren hikayeler Momtalks 2019’da konuşulacak. Etkinlikte Doğa Rutkay, Tuluhan Tekelioğlu, Esra Akkaya, Aslıhan Onaran, Hande Birsay, Zeynep Selvili Çarmıklı, Mümin Sekman, Mehmet Şakiroğlu, Deniz Bayramoğlu, Akan Abdula ve Judith Malika Liberman gibi alanında profesyonel isimler konuşmacı olarak yer alacak.

Bu yıl Uğur Okulları’nın ana sponsorluğunda gerçekleştirilecek etkinlik, MomTalks’un fikir annesi Dr. Bahar Eriş’in ve Uğur Okulları Genel Müdürü Nevzat Kulaberoğlu’nun açılış konuşmalarıyla başlayacak. Ardından 4 ayrı oturumla ilham veren kadın hikayeleri, öz-şefkat ve şefkatli aile, günümüzde çocuk yetiştirmek ve hayal kurmanın önemi konularına değinilecek. Etkinlik alanında çocuklar için de çeşitli aktiviteler yer alacak.

Annelerin geleceği şekillendirmedeki önemini akademik bir platforma taşıyan MomTalks biletlerine www.momtalks.com.tr ya da www.biletino.com üzerinden ulaşmak mümkün.
Tarih: 4 Mayıs 2019, Cumartesi,
Saat: 10.00 – 17.30
Yer: GRAND PERA EMEK SAHNESİ/  İstiklal Caddesi, Beyoğlu

Program:
10:00               Dr. Bahar Eriş- MomTalks Fikir Annesi
10:15               Nevzat Kulaberoğlu-Uğur Okulları Genel Müdürü

10:30               “İlham Veren Anneler” Oturumu
Doğa Rutkay Kamal
Tuluhan Tekelioğlu
Esra Akkaya

11:45               “Şefkatli Aile, Şefkatli Toplum” Oturumu
Zeynep Selvili Çarmıklı
Hande Birsay
Dr. Aslıhan Onaran
13:00               Öğle arası
14:15               “21. Yüzyılda Çocuk Yetiştirmek”
Deniz Bayramoğlu
Mümin Sekman
Prof. Mehmet Şakiroğlu
15:45               Kahve arası
16:15               “Hayal Kuran Anneler”
Akan Abdula
Judith Malika Lieberman

Yorumlar

Yorum Gönder

Tesekkurler