26 Aralık 2016 Pazartesi

Halılarda Kampanya Ve İndirimler Evmanya’da

Evinizdeki mobilya ve aksesuarların tamamlayıcı olan halılar arasından seçim yapmak son derece zordur. Ancak halı seçiminin püf noktalarından biri kesinlikle halının renk ve dokusunun ortamla bir uyum içinde olmasıdır. Bu evinizde bir bütünlük sağladığı gibi aynı zamanda tarzınızı daha da vurgular. İyi bir mobilyayı kötü bir halıyla kombinlemek beklenmedik bir görünüm elde etmenize neden olabilir. Bu sebeple örneğin, modern tarzdaki mobilyalarınıza seçeceğiniz halı daha çok soyut çizgilerde olmalıdır.
Evde halı seçmeyi zorlu kılan bir diğer neden ise halıların tüyleridir. Özellikle evinde küçük bir çocuğu, bebeği olanlar için bu son derece dikkat edilmesi gerekilen bir konudur. Çünkü uzun, tüylü ve pelüş halılar bebeklerin sağlığı için oldukça zararlıdır. Bu alerjik astım, solunum yolları rahatsızlanması gibi pek çok sağlıksal probleme neden olur. Bu halılar bakteri üretir ve bu bakterileri içinde barındırır. Bu sebeple bebekli ve çocuklu evlerde daha çok anti-bakteriyel, kaymayan ve anti-alerjik özellikleri olan halılar seçilmelidir.

15 Aralık 2016 Perşembe

Hamile Modası

O müjdeli haberi alır almaz vücudumuzdaki yenilikleri gözlemlemek için can atarız. Karnımızdaki en ufak bir büyümeyi bile ölümsüzleştirmek için ayna karşısında hemen hemen tüm anne adaylarının bir fotoğraf grubu olmuştur. Bedenin genişlemesi ve büyümesi ile birlikte en büyük sorun kıyafet seçimi oluyor..

Eskiden çok daha büyük bir sorundu aslında. Bir çok marka artık gündelik ve abiye reyonlarına anne adaylarını da düşünerek efektif ve şık kombinler oluşturmaya başladı. Beli ayarlanabilen pantolunlar, kurtarıcı tunikler her ay değişen vücut ölçüleri açısından ekonomik ve şık bir çözüm sunuyor.

Cottonbox’ta Yenilik Var!

Kaliteli üretimi ve özel tasarımlarıyla ev tekstiline yön veren Cottonbox, 2017 yılına renkli ve keyifli bir lansmanla merhaba dedi. Park Hyatt Maçka Palas’ta gerçekleşen etkinlikte markanın son koleksiyonu ve yenilikleri basına tanıtıldı. Cottonbox Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Turgut’un ev sahipliğinde gerçekleşen lansmanda 2017 ev tekstili trendleri, markanın online stratejisi doğrultusunda şekillen yeni ürün gamı ve yeni yıl hedefleri ön plandaydı.


Doğanın üzerine beyaz bir örtü çekmeye hazırlandığı aylarda Cottonbox da yeni koleksiyonu ile bu romantik ve sıcak uykuya eşlik ediyor. Modada yaşanan akımları ev tekstiline yansıtan Cottonbox, dünya trendlerine paralel olarak 2017 Sonbahar & Kış koleksiyonunda flanel kumaşlar, mandala desenler, etnik unsurlar, soft çizgiler ve dingin renklerle yepyeni bir koleksiyon yaratıyor. Uyku kalitesini önemseyen ve sağlıklı uykunun kaliteli hammadden başladığına inanan Cottonbox, tüm ürün gruplarında sadece pamuk iğliği kullanıyor. % 100 pamuk bitkisi, tarladan üretime, dikimden baskı boyaya kadar tamamen sağlıklı bir süreçten geçerek evlere ulaşıyor.

12 Aralık 2016 Pazartesi

Ariel’den bebeklerin tenine hassas bir dokunuş: ‘Ariel Bebekler için’


40 yıldır tanıdığımız ve güvenle kullandığımız, narin ve hassas formulü, içerdiği nemlendiriciler sayesinde doku sertleşmesini önleyerek çamaşırlarınızın yumuşaklık hissini korumaya yardımcı olan 'Ariel Bebekler için'in, içerdiği özel leke çıkarıcı karışımı ise lekeleri derinden temizliyor. Leke savar kapak zorlu lekelere ön işlem yapmanızı sağlayarak leke çıkarma perfonsanını arttırıyor.

'Ariel Bebekler İçin' deterjan tüm bu özellikleri ile Uluslararası Cilt Sağlığı Birliği ( SKİN HEALTH ALLIANCE) tarafından dermatolojik olarak tek bebek deterjanıdır. 


‘Ariel Bebekler için’ deterjan, sunduğu nazik temizlik ile yuvanızın bebeğiniz için yumuşacık, güvenli ve rahat olmasına yardımcı olur. Size de bebeğinizi ve genişleyen yeni ailenizi mutluluk ve gönül rahatlığı ile kucaklamak kalır!

5 Aralık 2016 Pazartesi

Çekiliş Sonucu ve 25. Kitap Çekilişi

Geçen ay duyurusunu yaptığım 24. kitap talihlisini biraz aşağıda bulabilirsiniz. JOHN C. PARKIN'den S*TIR ET Sevdiğin işi Yap kitabını KİRPİK KIZ kazandı. Şansının hep devam etmesini diliyorum... mail adresime adresinizi bekliyorum..


25.Hediye Kitap Çekilişi

Aralık ayı sonunda yeni kazanan kişiyi yine burada açıklayacağım. Bu ayki kitabım çok keyifli okuyacağınıza inandığım sevgili arkadaşım Neslihan Perker'den Fat Fatale..keyifle okunası bir kitap..

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...