27 Temmuz 2016 Çarşamba

Emsan ile mutfağınızda 'Titan' dönemi

Emsan Titan Granit tencere seti, şık tasarımı ve sağlam yapısıyla mutfağınızın başrolü olmaya aday. Sofralarınıza şıklık katan Emsan, alüminyum üzeri granit kaplamaya sahip Titan Granit tencere setiyle uzun yıllar sağlıklı bir kullanım vaad ediyor.

Mutfağında kaliteden ödün vermeyenlerin markası Emsan, Titan Granit tencere seti ile birbirinden lezzetli yemekler yaparken sizlere eşlik ediyor. Emsan Titan Granit tencere setiyle pişirilen yemekler lezzetiyle damaklarınıza hitap ederken görüntüsüyle ise adeta bir film sahnesinden fırlamış gibi masalarınızı süslüyor.

Alüminyum üzeri granit kaplama Emsan Titan Granit tencere seti, ısıya dayanıklı cam kapaklarıyla en yüksek ısıya bile aldırış etmeden yemeklerinizi pişiriyor. Titanyum parçaları ile desteklenen granit kaplama çizilmezlik dayanımı normal PTFE kaplamalara göre 5 kat artarken, yapışmazlık özelliği ise üst seviyeye çıkıyor. Soft touch kulplara sahip, kırmızı, mor ve granit olmak üzere 3 renkten oluşan Emsan Titan Granit tencere seti bu eşsiz tasarımıylada mutfağınızın vazgeçilmez bir parçası oluyor.

Emsan 7 Parça Titan Granit tencere seti satış fiyatı; 339 TL’dir.

22 Temmuz 2016 Cuma

Bebeğinizle gelişen oyuncaklar...

Bebeğiniz dünyaya gözlerini açar açmaz sizin için dünya durur ve artık onun etrafında dönmeye başlar öyle değil mi? Artık onun için her şeyin en iyisini istersiniz ve gerek zihinsel gerekse de fiziksel gelişimi için hep daha iyisini aramaya başlarsınız.
Bebeğinizin, yeni şeyler keşfetmeye başladığında onun gelişimini en yakından takip ediyor olmak gerçekten de çok heyecan verici bir deneyim...

Hem Eğlenecek Hem Öğrenecekler
Bebeğinizin gelişimine katkı sağlamak için sizi, piyasaya çıktığı günden bu yana annelerin en büyük yardımcısı Fisher-Price ile tanıştırmak istiyorum.

Anne-bebek ürünleri, yeni doğan oyuncakları, bebek oyuncakları, eğitici oyuncaklar ve okul öncesi oyuncakları ile çocuğunuzun ve sizin daima yanında olan Fisher-Price’ın zeka geliştirici, eğitici oyuncakları hakkında konuşalım, ne dersiniz?

Eğlen ve Öğren serisinde yer alan oyuncaklar 6-36 ay aralığını kapsıyor ve her biri şirin mi şirin karakterlerden oluşuyor. Bu sevimli karakterlerin hepsi, bebeğinizin minik dokunuşlarına şarkı söyleyerek, cümle kurarak, hem Türkçe hem de İngilizce sözcüklerle yanıt veriyor.
Son Teknoloji: ‘Yaşa Göre Gelişim’

Üstelik Fisher-Price Eğlen ve Öğren serisinin içerisinde, son teknolojiye sahip ‘Yaşa Göre Gelişim’ oyuncakları yer alıyor. ‘Yaşa Göre Gelişim’ oyuncakları, ebeveynlerin en çok ilgi gösterdiği oyuncaklar arasında yer alıyor.
Her bebeğin gelişimin farklı olduğunu ve gelişim aşamalarını farklı zamanlarda tamamladığının bilincinde olan Fisher-Price, bu gruptaki oyuncakları ile size, bebeğinizin gelişimine uygun olan seviyeyi seçme olanağı sunuyor.
Keşfetme (6 ay ve üzeri), teşvik etme (12 ay ve üzeri) ve hayal etme (18 ay ve üzeri) olmak üzere 3 farklı oyun seviyesinden oluşan oyuncakların her seviyesi eğlence dolu aktivitelerle dolu.


Keşfet, Teşvik et, ve Hayal et ..

Bebeğiniz ile birlikte gelişen oyuncaklar, ‘Keşfetme’ seviyesinde bebeğinizin gelişen merak duygusunu zekası ile birleştirmesine yardımcı olur ve ona eğlenceli şarkılar ve içeriklerin yanı sıra aktivite oyunları sunar. İkinci seviye olan ‘Teşvik etme’de ise oyuncak bebeğinize basit sorular sorar ve kolay taleplerde bulunarak bunları yerine getirmesini bekler. Ayrıca interaktif oyunlar sayesinde bebeğinizi cesaretlendirir ve onu oyuna teşvik eder. Son seviye olan ‘Hayal etme’de ise şarkılar, müzikler ve içeriklerle bebeğinizi taklit oyunlarına teşvik ederek hayal gücünün ve zihinsel gelişiminin çok daha hızlı gelişmesini sağlar…
Size de çocuklarınızın bu muhteşem anlarının keyfini doyasıya çıkarmak kalır…

Beylikdüzü Migros AVM'de Doğal Tarım Alanı Projesi

Doğal hayattan uzak yaşayan metropol çocukları için harika bir etkinlik düzenlenmiş. Beylikdüzü Migros AVM Haziran ayı itibariyle çocuklara özel tarım yapma imkanı sunmaya başladı. Uzman çiftçi eşliğinde eğlenceli ve kısa bir eğitimin ardından ebeveynler ve çocuklar, özel olarak hazırlanan tarım alanında, kendi ürünlerini yetiştirebiliyorlar. 

Proje, teknolojiyle iç içe büyüyen, doğadan giderek uzaklaşan yeni nesil için, dünyada giderek yaygınlaşan bir akım olan kentsel tarım uygulamaları ile şehir sınırları içinde tarım alternatifleri oluşturmayı amaçlıyor.

Doğal Tarım Alanı etkinliği temmuz sonuna kadar devam edecek.

23 Temmuz’da Korkuluk Atölyesi
El becerilerini ve hayal güçlerini geliştirecekleri bu eğlenceli atölye ile çocuklar, kendi korkuluklarını tasarlıyor.

30 Temmuz’da Komşu Pazar
AVM içine kurulacak özel alanda katılımcılar kendi yetiştirdikleri ürünleri, kendi tezgâhlarında sergiliyor. Bu pazardaki satışlardan elde edilen gelir, uygun görülen bir yardım kuruluşuna bağışlanıyor.

Proje ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz takip edebilirsiniz.

21 Temmuz 2016 Perşembe

Adım Adım Eğitim Seti


Türkiye’nin ilk ve tek, 9-48 ay arası minikler için hazırlanan eğitim seti “Adım Adım” ile bebekler eğlenceli vakit geçirirken; zihinsel gelişimlerinin yanı sıra dil, motor, duygusal ve sosyal gelişimlerine de destek oluyor.Uzman pedagog Feriha Dildar ve pedagoglardan ve psikologlardan oluşan ekibi tarafından ülkemizde hazırlanan “Adım Adım Eğitim Seti”; piyasaya çıktığı günden bu yana yarım milyon ürününü ailelerle buluşturdu. Doğumdan sonra dokuzuncu aydan itibaren kullanılmaya başlanan interaktif eğitim ve gelişim seti “Adım Adım”; miniklerin zihinlerinin öğrenmeye en yatkın olduğu 48. aya kadar planlı gelişim sağlarken, akranlarına kıyasla fark yaratmalarına ve gelecekteki eğitimlerinin daha nitelikli olmasına olanak tanıyor.

Her ay yeni aktiviteler, yeni keşifler
Her aya özel hazırlanan Adım Adım Eğitim Seti’nin içinde aileleri; “Bebeğimle nasıl daha nitelikli vakit geçirebilirim?” endişesinden kurtaracak birbirinden ilgi çekici malzemeler yer alıyor. İlgili aya ait aktivite kitabı, setin ana materyali. Ailelerin bir arada vakit geçirerek, iletişimi kuvvetlendirmesi yanı sıra bebeklerin aylık gelişimine göre ilgili konuların işlenmesini sağlıyor. Setin içerisinde aya özel bir gelişim tablosu, aktiviteleri destekleyen oyun malzemeleri, aktiviteler için ebeveynlere yönelik öneriler, her aya özel kitaplar, yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştiren hikayeler, pedagoglarca yazılmış ebeveyn mektupları ve Başkent Üniversitesi Diyetetik Bölümü Akademisyenleri tarafından hazırlanmış “Ayın Meyve Keyfi” aileleri bekliyor. Bunlara ek olarak çocuklar tarafından seslendirilen çocuk şarkıların bulunduğu müziklere erişim ise ailelerin kullanımına açılıyor.

Adım Adım Eğitim Seti ile ebeveynler ve çocuklar karşılıklı duygu alışverişinde bulunuyor. Bu duygu alışverişi, keyif alma hali, aynı şeyle ilgilenme durumu, keşfetmekten alınan mutluluk, çocuğun zihinsel, sosyal ve duygusal gelişimine destek oluyor.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...