29 Mart 2016 Salı

Süpriz ve kitapseverleri buraya alalım...

Sosyal ağlarda çılgın gibi dolaşan bu kampanyaya duyarsız kalamazdım. Bir kitap okuma ve hediye etme zinciri oluşturmuşlar, dahil olmak isteyenlere hiç tanımadığınız kişilerden kitaplar geliyor ve en güzel yeni insanlar tanıyıp hiç tanımadığınız kişilere kitaplar alıyorsunuz.

Ben blogumda zaten her ay bir adet hediye etmeye çalışıyorum şimdilik kendi çabamla..
Yine bunu da kitap severlerle paylaşmak istedim..

Detaylar şu şekilde...

En az 6 kitap sever gerekiyor... Dünyanın herhangi bir yerinde olabilirsiniz. Hiç fark etmez... Bir kitap satın alacaksınız ve hiç tanımadığınız birisine göndereceksiniz. Sonra da size en az 36 kitap gelecek. 'ben varım' diyorsanız yoruma e-posta adresinizi bırakmanız yeterli ki size adres bilgisi verebileyim.Hadi bakalım, bol okumalı ve sürprizli günler gelsin :)
25 Mart 2016 Cuma

Butikbebe.com’dan 23 Nisan’a kadar geçerli 23 TL ANINDA İNDİRİM!

Butikbebe.com’a yaz geldi. Çocukların büyük çoğunluğu kalın kıyafetleri ve montları giyinmekten hoşlanmaz. Çocuk işte bu, hemen bunalabilir, sıkılabilirler. Bu yüzden de aslında anne-babaların en rahat olduğu mevsimdir yaz mevsimi. Hem çocuklarının üşümesinden korkmazlar, hem de onların kendilerini daha özgür hissedecekleri kıyafetleri giydirebilirler.
Giydirecekleri kıyafetlerin onları üşütmeyeceğini veya yapısından kaynaklı terletmeyeceğini bildiklerini tercih ederler. Aynı zamanda her türlü ürün için içeriğinde zararlı madde bulunmayacağından emin olmak isterler.
Bütün bunları göz önüne alarak, keyifle alışveriş yapabileceğiniz Butikbebe.com 23 Nisan’a kadar siz okurlarıma çok özel bir indirim sunuyor.
Miniğinizin rahat hareket edebileceği, anne-babaların çocuklarına güvenle giydirebileceği 
bebek giyimwww.butikbebe.com  ürünlerine 23 TL indirimle sahip olmak için mutlaka göz gezdirmenizi isterim.
İNDİRİM ÇEKİ : 23Nisan23
Kampanya 23 Nisan 2016’ya kadar 200 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde geçerlidir.

15 Mart 2016 Salı

Stil sahibi hamileler için stil ipuçları


Hamilelik döneminde nasıl olduğu kadar nasıl göründüğünü de önemseyen kadınları stil sahibi gösterecek önemli ipuçları GittiGidiyor Blog’da!Hamilelik döneminde alınan kilolar nedeniyle yaşanılan fiziksel değişim, birçok kadının kendisini yeterince güzel hissetmemesine neden oluyor. GittiGidiyor Blog, fiziğiyle birlikte gardırobu da değişen anne adayları için hazırladığı stil ipuçlarıyla onları bu yolculuğunda rehber olacak öneriler hazırladı.  Yazıda, anne-bebek sağlığı için iç çamaşırı, kumaş, ayakkabı ve model seçimlerinin önemine dikkat çekiliyor.

İç çamaşır seçiminde rahatlık önemli
Gebeliğin ilk üç ayında büyüyen göğüsler için seçilecek sutyenin balensiz ve geniş askılı olmasının kadınları daha hissettirdiği belirtilen yazıda, “İç çamaşırlar, pamuklu kumaştan ve rahat olmalıdır. Hamile külotları, karınla birlikte esneme özelliğine sahip olduklarından hamilelik alışverişlerinde ilk sıraya yerleşirler. Hamilelik döneminde çalışan ve uzun süre ayakta kalan kadınlarda varis oluşumunu önleyen hamile çorapları da bu dönemde size kendinizi daha rahat hissettirir.” diye belirtiliyor.

Terletmeyen kumaşları tercih edin
“Hamilelikle birlikte kalp atışları ve kan dolaşımı hızlanır. Bu da bebeğin oksijen ihtiyacını karşılarken vücut ısınızın artmasına neden olur. Bu nedenle hava alan kumaşlarla yapılmış kıyafetleri seçilmelidir. Pamuk, yün ve keten doğal dokularıyla tercih edilirken polyester, viskon ve polyamid türündeki kumaşlar terletme özelliğiyle kendinizi rahatsız hissettirebilirler.”

14 Mart 2016 Pazartesi

Hiç iyi değilim...

Gözümün önünde evladının kokusunu içine çeken bir baba...

Evlat...

Evlatlar, gencecik, suçsuz...
Ne uğruna, Neyin uğruna...

İçine çekilmek istediğimiz kaos ve bilinmezlik dolu ortam tam da bu. Bu günler birlik ve beraberliğimizin en çok olacağı günler.. Yaralarımızı birlikte saracağımız günler.

bu lanet terörden beslenen her kim varsa Allah bin türlü belasını versin...

Sabır diliyorum, sadece sabır...

1 Mart 2016 Salı

Ev kadınlarının elinden doğal oyuncak hikayesi.

Ev kadınlarının üretimi ile hayata geçen başarılı bir kadın girişimi olan bu projeyi gönülden destekliyorum. Çocuklarımız için hayal güçlerini geliştrecek sağlıklı oyuncaklar için sizi İpek Böceği Oyuncak ile tanıştırmak istiyorum. 
ANNE ELİNDEN ANNELERE ÇOCUKLARIMIZ GÜVENLE OYNASIN DİYE ’’mottosuyla yaratıcı zekayı , el becerilerini geliştiren yüzde 100 doğal , el yapımı , sağlıklı oyuncaklar felsefesiyle yola çıkan Somsa’dan “İpek Böceği Oyuncak”ın hiyakesini dinliyoruz.

Öykünüzü kısaca sizi tanıyarak başlayalım; kimdir Fatoş Somsa ?
Hoşbulduk , henüz 23 yaşındaydım ticarete atıldığımda… ‘’Taytrans‘’ unvanı ile uluslararası hava ve gemi taşımacılığı sektöründe onyedi yıl sürdü ilk girişimcilik adımım. İlk onbeş yıl her şey yolundaydı ve 2007 de ‘’yılın en başarılı iş kadını ‘’ ödülü ile taçlandırıldım. Maalesef hayat hep aynı düzlemde gitmiyor. Onaltıncı yıla girdiğimizde ibre tersine döndü. Küçük yaşta ticarete atılarak birçok başarıya imza atan ben(!), tükenmişlik sendromu ile baş başaydım. Üstelik artık anneydim de. Tükenmişlik duygusuyla kendime fayda sağlayamazken çocuğuma hiç sağlayamazdım. İşte benim ipek böceği dönüşümüm kendi kozamı örmekle, bu kozanın içinde yeni beni aramakla ve yaratmakla başladı.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...